1 komentārs

Jaunā VID vadītāja Ilze Cīrule saņēmusi kāda politiskā spēka aicinājumu tikties neformāli, taču atteikusies un informējusi ministri, tā 900 sekundēm atklāja ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola.

Cīrule ir informējusi ministri, ka pagājušajās brīvdienās kāda pašmāju politiskā spēka pārstāvji piedāvājuši tikties neformālā gaisotnē, taču viņa atteikusies. “Es ļoti augstu vērtēju, ka viņa atteikusies no šādas iespējas un ka ir informējusi,” norādīja Reizniece-Ozola.

Šobrīd ekonomikas ministrei nav zināms, kuras politiskās partijas pārstāvji aicinājuši uz tikšanos, taču Reizniece-Ozola solīja noskaidrot visus apstākļus. “Tā ir viena laba lieta, kas nu jau esošo vadītāju labi raksturo. Spiediens noteikti būs liels, interešu grupu ir daudz, un tā ir vislielākā VID vadītāja vērtība, ja viņa spēs palikt neitrāla un darīt savu darbu valsts, nevis kādu interešu grupu labā,” sacīja ekonomikas ministre.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl