Kādās mājās Vārkavas pagastā policija atrod 10 vjetnamiešus

5 komentāri

Pateicoties diviem Latvijas pilsoņiem, Krievijas-Latvijas robežu septembra sākumā nelikumīgi izdevās šķērsot vairākiem Vjetnamas pilsoņiem. Viņu prieki par mūsu valsti uz brīvām kājām ilga gan tikai nedēļu.

Sestdien veicot kratīšanu kāda 37 gadus veca vīrieša mājās Vārkavas pagastā, Valsts robežsardzes darbinieki aizturēja desmit Vjetnamas pilsoņus, tostarp trīs nepilngadīgos, kas 8. septembrī nelikumīgi šķērsoja Krievijas-Latvijas robežu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par pārkāpumu sodu nāksies saņemt ne vien Vjetnamas, bet arī diviem Latvijas pilsoņiem, kuri viņiem ir palīdzējuši.

Jāpiebilst, ka tieši Vjetnamas pilsoņi visvairāk šogad nelikumīgi šķērsojuši Latvijas robežu. No kopumā 80 trešo valstu pilsoņiem, kas vēlējušies cauri Latvijai nokļūt Rietumeiropā, vjetnamieši veido pusi.

TOP komentāri

  • Ivo
  • Sabīne Bērziņa
  • tu
    0 0 0

    tu

    Tu laikam kaimiņos Jūrmalā Zadornovam dzīvo ar savējiem, tad jau čūls-vai cūka,brauc tālāk uz ES,kam nerūp sava zeme lai iet,kas grib iekšā,ka tik aizbrauk prom varbūt krievs esi,ar par okupāciju!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 5

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl