Kādai ģimenei pazudis šis mīlīgais suņuks… Palīdzēsim viņu atrast!

1 komentārs
Kādai ģimenei pazudis šis mīlīgais suņuks… Palīdzēsim viņu atrast!
Foto: Facebook / Helēna Liene Gavrilka

Kādai ģimenei Tukuma pusē kopš trešdienas pazudis viņu četrkājainais draugs. Tiek lūgta līdzcilvēku palīdzība.

Ir pagājušas jau vairāk kā 36 stundas, kopš suns ir noklīdis, bet joprojām, nekādas ziņas. Ja kāds suni ir redzējis vai atradis – lūdzu padalieties ar informāciju, sociālajos tīklos aicina mīluļa saimnieki.

Sunītis savu māju Tukuma nomalē pametis trešdienas vakarā. Puika kopā ar otru četrkājaino draugu pats atvēris mājas durvis un devās pastaigā. Otrs suns Lūkas smājās pārnāca jau pirms pāris stundām, bet Mārlijs joprojām nekur nav bijis atrodams.

Foto

Suns tiek raksturots kā ļoti draudzīgs, gan pret citiem sugas brāļiem, gan cilvēkiem, ļoti patīk bērni, ir skaļš , vidēja auguma, lielākoties pelēki melns, bet uz pakauša pie austiņām ir brūngans pleķis, kā arī laikai raksturīgais baltais raksts uz krūtīm un deguna, un balts astes gals. Sunītim ap kaklu ir sarkana krūšu siksna ar smalku atstarojošo josliņu.

Neesam bezatbildīgi haskija saimnieki, puikam vienkārši ir pirmais pavasaris un nezināma apkārtne, kuru gribās iepazīt , pirms tam suns nav devies brīvsolī uz laika posmu ilgāku par pusstundu, vienmēr pārnākot mājās pats. Tie, kas mīluli ir pamanījuši ir aicināti zvanīt saimniekiem uz 28295993.

1 komentārs