1 komentārs

Kāda skola tīši nopludinājusi 9. klašu matemātikas eksāmena uzdevumus. Tā secinājis Valsts izglītības satura centrs.

Valsts pārbaudījums matemātikā notika otrdien, 30. maijā, un tad Valsts izglītības satura centrs norādīja, ka eksāmens pagājis bez starpgadījumiem. Lai gan centrs joprojām nav saņēmis oficiālu iesniegumu par pārkāpumu eksāmena norisē, esot zināms, ka aptuveni divas stundas pirms eksāmena sākuma tika nopludināti eksāmena uzdevumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Esot zināms, ka pirms eksāmena sākuma uzdevumi tikuši nofotografēti un bildes – izplatītas. Kādu brīdi eksāmena dienā uzdevumi cirkulējuši arī sociālajā tīklā “Twitter”.

Centrā uzsvēra, ka eksāmenu nopludināja izglītības iestādē, neatklājot, vai tas noticis kādā konkrētā vai arī vairākās izglītības iestādēs. Valsts izglītības satura centrs, reaģējot uz saņemto informāciju, par to ziņojis Valsts policijai, kas jau izmeklē arī latviešu valodas centralizētā eksāmena noplūdi.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl