Kāda sieviete nespēj izgulēties, jo viņu regulāri traucējot kaimiņu rejošais suns

10 komentāri
Kāda sieviete nespēj izgulēties, jo viņu regulāri traucējot kaimiņu rejošais suns
Ekrānuzņēmums

Kāda sieviete Jelgavā vairākkārt sūdzējusies policijā par savu kaimiņu suni. Pēc viņas sacītā, suns rejot gan pa dienu, gan naktī un traucējot viņas miegu. Tiesa gan, suņu saimnieki lielu problēmu tajā nesaskata un ieguvuši arī pārējo kaimiņu atbalstu, kas noliedz, ka suns radītu tik lielas problēmas. 

Laikā, kad Bez Tabu filmēšanas grupa apciemoja minēto privātmāju rajonu Jelgavā, nemitīgas suņu rejas gan nevarēja dzirdēt. Suņu saimnieki ir neizpratnē, ko tagad darīt. Savukārt jaunā kaimiņiene – juriste – norāda, ka ir saņēmusi draudus, ka tiks nodedzināta viņas māja, un viņa to sasaista ar sūdzībām par suņiem.

Kaimiņiene, kuru nomocījušas suņa rejas:

Katru dienu ar nelieliem pārtraukumiem suņi rej. Arī naktīs. Jūs atnākat no darba, esat noguris – bet jūs izrauj no gultas. Pēc tam atkal vēlaties pagulēt, jo 6.00 jāceļas, bet 4.30 jūs atkal izrauj no gultas.

Apkārtējie kaimiņi pauž, ka nemitīgas suņu rejas gan viņi nedzird. Savukārt suņa īpašniece saka, ka pa nakti suns guļot priekšnamā.

Foto:

Likums paredz, ka dzīvnieka īpašniekam vai turētājam ir pienākums nodrošināt, lai mājas dzīvnieks ar smaku, riešanu vai gaudošanu netraucētu mājas vai apkārtnes iedzīvotājus.

Par to, vai un cik lielu sodu piespriest šo suņu saimniekiem, Jelgavas pašvaldības administratīvā komisija lems 19. novembrī.

Kuram taisnība? Skaties video!

10 komentāri