10 komentāri

Kāda sieviete Jelgavā vairākkārt sūdzējusies policijā par savu kaimiņu suni. Pēc viņas sacītā, suns rejot gan pa dienu, gan naktī un traucējot viņas miegu. Tiesa gan, suņu saimnieki lielu problēmu tajā nesaskata un ieguvuši arī pārējo kaimiņu atbalstu, kas noliedz, ka suns radītu tik lielas problēmas. 

Laikā, kad Bez Tabu filmēšanas grupa apciemoja minēto privātmāju rajonu Jelgavā, nemitīgas suņu rejas gan nevarēja dzirdēt. Suņu saimnieki ir neizpratnē, ko tagad darīt. Savukārt jaunā kaimiņiene – juriste – norāda, ka ir saņēmusi draudus, ka tiks nodedzināta viņas māja, un viņa to sasaista ar sūdzībām par suņiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kaimiņiene, kuru nomocījušas suņa rejas:

Katru dienu ar nelieliem pārtraukumiem suņi rej. Arī naktīs. Jūs atnākat no darba, esat noguris – bet jūs izrauj no gultas. Pēc tam atkal vēlaties pagulēt, jo 6.00 jāceļas, bet 4.30 jūs atkal izrauj no gultas.

Apkārtējie kaimiņi pauž, ka nemitīgas suņu rejas gan viņi nedzird. Savukārt suņa īpašniece saka, ka pa nakti suns guļot priekšnamā.

Foto:

Likums paredz, ka dzīvnieka īpašniekam vai turētājam ir pienākums nodrošināt, lai mājas dzīvnieks ar smaku, riešanu vai gaudošanu netraucētu mājas vai apkārtnes iedzīvotājus.

Par to, vai un cik lielu sodu piespriest šo suņu saimniekiem, Jelgavas pašvaldības administratīvā komisija lems 19. novembrī.

Kuram taisnība? Skaties video!

TOP komentāri

 • IJa
 • Mariusas Bergzas
  +5 +5 0

  Mariusas Bergzas

  Tiem suņiem patīk riet ja kāds iet garām un ja kāds suns rajonā rej, tad visi pārējie arī sāk riet. Tas gan nav ilgi parasti..
 • Laimīgsunskasrej!
  +5 +5 0

  Laimīgsunskasrej!

  Lai dodās no kurienes nākusi, ko lien privāmāju rajonā, kur visi dzīvo draudzīgi un ar mājdzīvniekiem? Šadi nenopelnīsi cieņu un mīlestību ne no cilvēkiem ne dzīvniekiem:) Lasies ka tālak, tuksnesis tevi gaida:)!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl