Kādā Rīgas pagalmā iemaldījies alnis; kā tas varēja gadīties?

2 komentāri

Rīgas Ķengaraga iecirkņa policists darba laikā Dārzciemā sastopas ar alni, informē Valsts policija.

22. jūnijā, ap plkst. 8:00, Valsts policijas Rīgas Ķengaraga iecirkņa Kārtības policijas nodaļas policists darba pienākumu pildīšanas laikā Dārzciema ielas apkaimē pamanīja alni. Meža dzīvnieks bija iekļuvis daļēji nožogotā teritorijā pie kādas mājas un tur ganījās.

Lai netiktu apdraudēta iedzīvotāju drošība un tuvākajā apkārtnē nevajadzētu ierobežot satiksmi, policists izsauca papildspēkus – kolēģus no Valsts policijas un Rīgas pašvaldības policijas. Kamēr notikuma vietā tika gaidīti ierodamies Rīgas Zooloģiskā dārza darbinieki, likumsargi dežurēja pie teritorijas, lai dzīvnieks neizkļūtu laukā no nožogojuma.

Atbraukušie Rīgas Zooloģiskā dārza darbinieki alnim ielaida narkozi. Pēc tam dzīvnieks tika nogādāts veterinārajā klīnikā. Kad dzīvnieks būs pamodies no narkozes, viņu nogādās mežā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl