1 komentārs

Novembra sākumā jau tika vēstīts par Prūšu ielas 17a nama iedzīvotāju lielajām bēdām – aiz loga kļuva aizvien aukstāks un aukstāks, savukārt apkures viņiem kā nebija, tā nebija. Tagad jāsalst vairs nav, taču parādnieku dēļ aktualizējusies cita ļoti nopietna problēma – namam var atslēgt ūdens padevi, ziņo raidījums Degpunktā.

Mājas iemītnieki ir informēti, ka ēkai ir parāds. Piemēram, kāds vīrs, kurš, mitinoties 11. dzīvoklī, esot parādā 3000 eiro, taču viņš esot vecs vīrs un draudzējoties ar bezpajumtniekiem – ko gan no tāda paņemsi? Cilvēki situācijā vainoja arī apsaimniekotāju, kurš nerisina viņu problēmas. Uzņēmuma pārstāvis raidījumam Degpunktā solīja lietot “agresīvas metodes”, lai parādus atgūtu un apkure mājā būtu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tagad ir pagājušas vairākas nedēļas, un jau atkal Prūšu ielas nama iedzīvotāji ir izmisumā. Viņi stāsta, ka apkure ir pieslēgta – jāsalst vairs nav, taču jāmaksā par to būšot dārgi, jo it kā parādu segšanai ņemts kredīts – cik “dārgi”, neviens nezina, jo pirmais rēķins vēl nav saņemts.

No apsaimniekotāja pienāk arī vēstules, kas cilvēkus informē par parādiem. Kamēr beidzot ir silti un nav jābaidās, ka aizsals caurules, izrādās, ka drīz vien pa tām vienkārši var netecēt ūdens, jo arī par to mājinieki, izrādās, nav samaksājuši.

Tātad no viena grāvja otrā. Dzīvot ar parādniekiem kaimiņos nav nekāds prieks un laime. Tie, kuri rēķinus maksā, uzskata, ka jāizmanto radikālākas metodes, lai nemaksātājiem piespiestu atvērt maciņus. Citādi nekas nemainīsies, un slikti dzīvos visi – gan godīgie, gan negodīgie.

Skaties video!

TOP komentāri

  • A.
    +1 +1 0

    A.

    Nu, būt par parādnieku arī diez kas nav. Jo pie mums vari iekrist parādos, tas nav grūti - bet pēc tam izrauties no tās situācijas pie mums ir ļoti. ļoti grūti...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl