Kāda nama iedzīvotājiem tiešām nav paveicies: vienu mēnesi nav apkures, citu – sola atslēgt ūdeni

1 komentārs
Kāda nama iedzīvotājiem tiešām nav paveicies: vienu mēnesi nav apkures, citu – sola atslēgt ūdeni
Conal Gallagher/Flickr

Novembra sākumā jau tika vēstīts par Prūšu ielas 17a nama iedzīvotāju lielajām bēdām – aiz loga kļuva aizvien aukstāks un aukstāks, savukārt apkures viņiem kā nebija, tā nebija. Tagad jāsalst vairs nav, taču parādnieku dēļ aktualizējusies cita ļoti nopietna problēma – namam var atslēgt ūdens padevi, ziņo raidījums Degpunktā.

Mājas iemītnieki ir informēti, ka ēkai ir parāds. Piemēram, kāds vīrs, kurš, mitinoties 11. dzīvoklī, esot parādā 3000 eiro, taču viņš esot vecs vīrs un draudzējoties ar bezpajumtniekiem – ko gan no tāda paņemsi? Cilvēki situācijā vainoja arī apsaimniekotāju, kurš nerisina viņu problēmas. Uzņēmuma pārstāvis raidījumam Degpunktā solīja lietot “agresīvas metodes”, lai parādus atgūtu un apkure mājā būtu.

Tagad ir pagājušas vairākas nedēļas, un jau atkal Prūšu ielas nama iedzīvotāji ir izmisumā. Viņi stāsta, ka apkure ir pieslēgta – jāsalst vairs nav, taču jāmaksā par to būšot dārgi, jo it kā parādu segšanai ņemts kredīts – cik “dārgi”, neviens nezina, jo pirmais rēķins vēl nav saņemts.

No apsaimniekotāja pienāk arī vēstules, kas cilvēkus informē par parādiem. Kamēr beidzot ir silti un nav jābaidās, ka aizsals caurules, izrādās, ka drīz vien pa tām vienkārši var netecēt ūdens, jo arī par to mājinieki, izrādās, nav samaksājuši.

Tātad no viena grāvja otrā. Dzīvot ar parādniekiem kaimiņos nav nekāds prieks un laime. Tie, kuri rēķinus maksā, uzskata, ka jāizmanto radikālākas metodes, lai nemaksātājiem piespiestu atvērt maciņus. Citādi nekas nemainīsies, un slikti dzīvos visi – gan godīgie, gan negodīgie.

Skaties video!