Kādā legālā izklaides vietā Rīgā policija uzgājusi bordeli

4 komentāri
Kādā legālā izklaides vietā Rīgā policija uzgājusi bordeli
pixabay

Policija kādā Rīgas naktsklubā uzgājusi bordeli, par sutenerismu aizturēti trīs cilvēki.

Nelegālajā rūpalā bija iesaistītas vismaz desmit sievietes, kuru uzdevums bija apkalpot ārvalstu tūristus.

Operācija, kuras laikā atmaskots bordelis, norisinājās jau pirms pāris nedēļām – naktī no 11. uz 12. oktobri. Kopumā piecās vietās tika veikta kratīšana un aizturēts noziedzīgs grupējums – trīs personas, kas nodarbojās ar sutenerismu.

Armands Lubarts
VP CILVĒKTIRDZNIECĪBAS APKAROŠANAS NODAĻAS PRIEKŠNIEKS

Viens ir grupējuma organizators, viņam šobrīd tiesa piemērojusi apcietinājumu, pārējiem diviem aizturētajiem – grāmatvedei un administratorei – piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi.

Prostitūcijas pakalpojumi sniegti kādā legālā izklaides vietā pašā Rīgas centrā. Tās nosaukumu un adresi gan policija neatklāj.

Liela daļa bordeļa klientu bijuši ārzemnieki, kurus apkalpojušas vismaz 10 sievietes. Kuram katram pie viņām tikt nebija iespējas.

Armands Lubarts
VP CILVĒKTIRDZNIECĪBAS APKAROŠANAS NODAĻAS PRIEKŠNIEKS

Tas bija slēgta veida “džentlmeņu klubs”, kura telpās tika organizēta “padarīšana”. Klienti tika, iepriekš sazinoties, pievesti ar taksometriem un tādā veidā varēja tikt iekšā. Cilvēks no ielas nevarēja tikt.

Ar nelegālo rūpalu kluba īpašnieks, visticamāk, nodarbojies 8 gadus. Nu viņam draud tiesāšana par sutenerismu un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu, par ko aiz restēm var nākties pavadīt pat 15 gadus.

Policija tikmēr turpina apzināt prostitūtas, kas strādāja šajā naktsklubā. Viņām sods nedraud. Izmeklēšanā viņām ir liecinieču statuss.

Jāpiebilst, ka pēdējo piecu gadu laikā galvaspilsētā izdevies atrast un slēgt kopumā 35 šādas vietas. Aizvien biežāk tās slēpjas aiz pavisam legāla biznesa, tostarp masāžas salonu izkārtnes.

Lasi vēl

 • Edgars Smilga
  +1 +1 0

  Edgars Smilga

  Vacija tas viss ir legāli. Nauda nāk Sex - drive & Rock'n'roll 🤘🤘🤘
 • Martins Kuks
  0 0 0

  Martins Kuks

  Sho visu tieshaam dereetu legalizeet..valstij butu papildus ienaakumi..
 • Adrianna Kalniņa
  0 0 0

  Adrianna Kalniņa

  Ja šo rūpalu legalizētu , tad valstij labi nodokļi ienāktu :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl