Kādā deviņstāvu mājā atslēdz liftu, jo tas darbojies pārāk skaļi

Komentāri

Kādas blokmājas augšējo stāvu iedzīvotāji nu spiesti doties kājām pa kāpnēm uz saviem dzīvokļiem, bet citi ir kļuvuši par ieslodzītajiem savās mājās, jo sliktās veselības dēļ nemaz nevar kāpt tik augstu pa kāpnēm. Iemesls – lifts kāpņutelpā ir atslēgts.

”Es tikko biju ienākusi virtuvē, un man sākās stenokardijas lēkme. Es centos to pati novērst, un tas man neizdevās. Nācās saukt “ātro palīdzību”,” tā stāsta kāda sieviete, kas dzīvo 7. mājas stāvā. Tagad pārtikas produktus no veikala sievietei nes kaimiņi un sētnieki. Tāpat problēmas ir arī māmiņām ar maziem bērniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto:

 

Iemesls, kādēļ lifts tika atslēgts, – jo tas darbojas pārāk skaļi, nevis tādēļ, ka tehniski būtu nedrošs. Par lifta skaļumu ir sūdzējies kaimiņš, kurš vērsies Veselības inspekcijā. Inspekcijas darbinieki ir secinājuši, ka vīrieša dzīvoklī lifts rada 57 decibelu skaņu. Tas cilvēkiem ilgtermiņā var radīt pamatīgas veselības problēmas, nerunājot par to, ka dzīvokļa iemītnieks regulāri ir neizgulējies.

Veselības inspekcija gan nav prasījusi atslēgt liftu, bet gan izstrādāt plānu, lai novērstu skaļumu. Mājas apsaimniekotājs esot izlēmis – vienkāršāk liftu būšot atslēgt.

Video!

Lasi vēl