Kā vērsīsies pret agresīvajiem autovadītājiem un motociklistiem?

Komentāri

Nolemts stingrāk vērsties pret agresīvajiem autovadītājiem. Ir sagatavoti grozījumi Administratīvo pārkāpumu kodeksā, lai paplašinātu agresīvas braukšanas definīciju.

Kamēr izmaiņas likumdošanā vēl top – pie agresīvo braucēju godaprāta klauvēs ar jaunu CSDD kampaņu. Tā aicina autovadītājus apliecināt savas spējas un izlādēt enerģiju citur, nevis pie stūres, braucot agresīvi un ātri. Kampaņas laikā agresīvos braucējus likumsargi pieskatīs aktīvāk, rīkojot reidus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai būtu lielākas iespējas vērsties pret braucējiem, kas rada problēmas satiksmē, policija normatīvo regulējumu vēlas papildināt.

VP Satiksmes uzraudzības un koordinācijas biroja priekšniece Vineta Mistre:

Viens papildinājums varētu attiekties uz apzinātu sānslīdi. Īpaši raksturīgs tas ir ziemas apstākļos. Protams, nav runa par izmēģinājuma braucieniem vai sacensībām. Ir nepieciešams aizliegt motociklistiem braukt uz viena riteņa, tas arī apdraud pārējos dalībniekus un arī braucēju, jo sekas nav prognozējamas.

Tāpat kā pārkāpumu grib noteikt – apzinātu strauju bremzēšanu. Viens ir, ja priekšā šķērslis un piespiedu kārtā ir jābremzē. Taču praksē likumsargi novērojuši, ka mūsu šoferi regulāri bez vajadzības strauji bremzē. Tas ir kā ieradums, savdabīgs braukšanas stils. Tuvākajā laikā grozījumi tiks nosūtīti Saeimai tālākai izvērtēšanai.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl