4 komentāri

Kāda sašutusi “900 sekunžu” skatītāja trešdien no rīta dalījās ar kādu video, kurā iemūžināta milzu peļķe, kuras dēļ sievietei ir problēmas nokļūt darbā.

Peļķe iemūžināta otrdien no rīta Rīgā, Sarkandaugavas ielā 26/7. “Un tā ir katru reizi, kad līst! Peļķe visas mājas garumā,” sašutusi stāsta sieviete.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

 

TOP komentāri

 • Eduards Edžus
  +1 +1 0

  Eduards Edžus

  Nez, cik reizes pēdējā gada laikā viņa ir mainījusi darbu? :D :D
 • Kim Lilita
 • Iveta Kravale
  0 0 0

  Iveta Kravale

  Mums gadiem bija līdzīgs stāsts. Īpaši bēdīgi bija agros pavasaros. No rīta Ok, vakarā nākot mājās saproti, ka ādas zābakos līdz potītēm jābrien ūdenī. Reāls bimbiens nāca. Pagājušajā vasarā pagalmu saveda kārtībā. Bruģis asfalta vietā izrādījās ideāls risinājums. Pēc lieliem lietiem 10-15 minūtēs peļķes pazudušas. Izklausās kā reklāma Ušakovam, bet to, ka ir ceļu būvētāji, kuri prot un var kvalitatīvi strādāt, droši varu teikt. ACB malači.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl