Komentāri

Tavi draugi ir tava bagātība, un ir grūti atrast piemērotākus svētkus kā Jaungada svinības, kad kopā aizvadīt veco un sagaidīt Jauno gadu, jo viss jaunais taču saistās ar cerībām un jaunām iespējām! Jaungada svinībām ir jābūt košām, ar ”blīkšķi” – lai ir ko visu nākamo gadu atcerēties. Tāpēc piedāvājam tev Jaungada svinības ar draugiem rīkot ekscentriskā un kičīgā ”Getsby” stilā.

Jaunais gads ir kā radīts, lai sagaidītu svētkus draugu lokā, un kāpēc lai jaunais – 2017. – gads nesāktos koši – tā, lai visu nākamo gadu būtu ko atcerēties? Vai atceries kino filmu ”Lieliskais Getsbijs” ar nepārspējamo Leonardo di Kaprio un izsmalcināti trakulīgajām ballītēm? Ja vēlies draugiem sarūpēt pārsteigumu un brīnišķīgas atmiņas par svinībām, tām jābūt krāšņā ”Getsby” stila gaisotnē!

Piedāvājam tev organizēt tieši šādus svētkus: ar eksotiskiem atribūtiem, spīguļiem, maskām un izteiksmīgiem aksesuāriem. Šī ballīte būs koša stila, kiča un dzirkstoša kā šampanieša burbulīši. Un tu būsi šo svinību saimnieks un centrālā persona, tāpēc tev jābūt uzdevumu augstumos – lai tevi slavētu un tu sagādātu spilgtu svētku sajūtu citiem!

 • Lai radītu nepieciešamo atmosfēru un ”Getsby” stila kiču, piedāvājam tev iepazīties ar dažiem ieteikumiem.
 • Ballīte krāšņā ”Getsby” stilā – tas ir zelts, spalvas, spīguļi, it kā ”dārgi” aksesuāri. Galvenais, ka ”šiki”!
 • Svarīgas ir svētku izkārtnes! Piemēram, tematiski šajos svētkos iederas eglīte. Ievieto to šampanieša ledus traukā un pašā galda centrā kopā ar eksotiku – svečturi, kas atgādina palmu, flamingu, kas nopūsts ar krāsu, un spīguļojošu lampiņu zvaigznīti.
 • Ne tikai ”Getsby” stila ballītēs, bet arī citos klājumos ļoti efektīvi izskatās priekšmeti, kas nav tieši izmantojami galda piederumi, bet ar krāsu nopūsti tematiski aksesuāri. Kā šoreiz – lieli plastmasas flamingi. Citreiz tie varbūt īsti kaktusi vai naudas koks, palmas zari, gumijas mantiņas – degunradži, ziloņi. Jebkas, kas piestāv tēmai.
 • Zeltu galda klājumā viegli panākt ar spīdīgajiem vienreizējiem kūku paliktņiem zelta krāsā. Tie ir lēti un nopērkami dažādos izmēros – visi apaļi.
 • Tāpat tēmu var akcentēt ar uz kartona uzdrukātiem grafiskiem laukumiem. Ar tiem var rotāt gan pašu galdu, gan turpināt tēmu uz sienām vai atstatus, izmantojot citas atbalsta virsmas, piemēram, molbertu.
 • ”Getsby” nav iedomājams bez greznām spalvām un spīguļojošiem priekšmetiem – šoreiz katram individuālajā galda klājumā pa lielai pāva spalvai un mazs personisks sveiciens – eglīšu rotājumā iesprausta maza kartīte.
 • Krāšņumu akcentē apgāztos stikla traukos paslēptas un iedegtas spuldzīšu virtenes, kunga cilindrs, misiņa taurīte.
 • Šādā gaisotnē šampanieti vienkārši nevar nepasniegt.

Foto

Kā jau visās smalkās ballītēs, svarīgs ir mielasts, uzkodas, un, protams, dzērieni. Runājot par Jaungada naktī neiztrūkstošo šampanieti, palutini draugus ar īstu šampanieti no Francijas “G.HM.MUMM ROUGE”, jo Jaungada nakts taču ir īsta svētku nakts!

Mēs visi esam pelnījuši ko īpašu. Dažādībai un svētkus tikai papildinās arī “Jameson Crested” viskijs ar ledu, ko novērtēs ne tikai viskija cienītāji.

Savukārt, ja gribi palepoties ar kādu smalku kokteili, tad iesakām draugus iepriecināt ar “Jameson Crested” kokteili, kas ļoti labi iekļausies gan pasākuma stilistikā, gan būs patīkams garšas piedzīvojums tev un taviem draugiem.

Sastāvdaļas:

 • 50 ml “Jameson Crested”;
 • 20 ml “Domaine de Canton” ingvera liķiera;
 • 20 ml laima sulas.

Pagatavošana:

 • Ieliec glāzē ledu;
 • ielej visas sastāvdaļas šeikerī un sakrati 15 sekundes;
 • izņem no glāzes ledu un ielej kokteili;
 • dekorē ar laima miziņu.

Foto

Laimīgu Jauno gadu un lai tev izdodas koša ballīte!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl