1 komentārs

Sākoties oficiālajai peldsezonai, cilvēkus aicina būt uzmanīgiem pie ūdens un ūdenī, nerīkoties pārgalvīgi un pieskatīt bērnus!

Glābēji mudina atpūtniekus izvērtēt savu peldētprasmi un sākt peldsezonu pārdomāti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī gaisa temperatūra pārsniedz 20 grādu robežu, ūdens joprojām ir auksts. Peldētājam tas var radīt aukstuma šoku, kas izraisa krampjus un nespēju peldēt.

Glābēji arī iesaka nesteigties pašam glābt slīcēju, ja cilvēks nav pārliecināts par savām spējām, bet drīzāk meklēt līdzcilvēku vai profesionāļu palīdzību.

Oficiālā peldsezona Latvijā ilgst no 15. maija līdz 15. septembrim un patlaban Veselības inspekcija pārbaudījusi visas 56 oficiālās peldvietas. Ūdens kvalitāte tajās ir laba un peldēties ir atļauts.

Pārbaudes turpinās veikt reizi mēnesī vai biežāk, ja ūdenī novēros kādas izmaiņas vai saņems iedzīvotāju sūdzības.

TOP komentāri

  • 😁😂😀👍
    +1 +1 0

    😁😂😀👍

    Pirmais drošības noteikums kad ej ūdenī ņem ķieģeli, vai akmeni apsien ar izturīgu striķi, vai virvi apliec striķa otru galu sev ap vidu vai kaklu un lec ūdenī 100% ne noslīksi 😀😁😂

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl