1 komentārs

Sākoties oficiālajai peldsezonai, cilvēkus aicina būt uzmanīgiem pie ūdens un ūdenī, nerīkoties pārgalvīgi un pieskatīt bērnus!

Glābēji mudina atpūtniekus izvērtēt savu peldētprasmi un sākt peldsezonu pārdomāti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī gaisa temperatūra pārsniedz 20 grādu robežu, ūdens joprojām ir auksts. Peldētājam tas var radīt aukstuma šoku, kas izraisa krampjus un nespēju peldēt.

Glābēji arī iesaka nesteigties pašam glābt slīcēju, ja cilvēks nav pārliecināts par savām spējām, bet drīzāk meklēt līdzcilvēku vai profesionāļu palīdzību.

Oficiālā peldsezona Latvijā ilgst no 15. maija līdz 15. septembrim un patlaban Veselības inspekcija pārbaudījusi visas 56 oficiālās peldvietas. Ūdens kvalitāte tajās ir laba un peldēties ir atļauts.

Pārbaudes turpinās veikt reizi mēnesī vai biežāk, ja ūdenī novēros kādas izmaiņas vai saņems iedzīvotāju sūdzības.

TOP komentāri

  • 😁😂😀👍
    +1 +1 0

    😁😂😀👍

    Pirmais drošības noteikums kad ej ūdenī ņem ķieģeli, vai akmeni apsien ar izturīgu striķi, vai virvi apliec striķa otru galu sev ap vidu vai kaklu un lec ūdenī 100% ne noslīksi 😀😁😂

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl