Komentāri

Visiem labi zināms, ka izlietotās baterijas nav jāmet parastajā atkritumu tvertnē, bet veikalos un sabiedriskās iestādēs jāmeklē nelielas kastītes, kas paredzētas izlietotajām baterijām. Bet kāda TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja ir tik apzinīga, ka viņu nomoka citu atkritumu liktenis.

”Labdien! Interesē jautājums, kas saistās ar visparastākajām žiletēm. Kur un kā pareizi tās pēc lietošanas “izmest”? Nav jau tikai, modernās žiletes, kuras iestiprinātas ietvarā, ir arī vecās labās žiletes ar asmeni abās pusēs.  Kaķi, putni un cilvēki vienmēr iemanīsies konteinerā palodāt, pastāv iespēja savainoties. Tikpat interesē, kur likt vecas šujmašīnu un šujamadatas, kas nav derīgas lietošanai (aprūsējušas vai saliektas),” tā savā vēstulē raksta skatītāja Inese.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgas domes vides pārvaldes priekšnieks Askolds Kļaviņš norāda, ka šādus asus priekšmetus, vislabāk iepakot citos atkritumos, piemēram, piena, kefīra pakā. Tas novērsīs dzīvnieku un cilvēku, kuri atkritumos meklē sev iztiku, nesavainošanos.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl