Kā NEDRĪKST šaut salūtu!

1 komentārs
Kā NEDRĪKST šaut salūtu!
Foto: LETA

Rūpējoties par citu drošību raidījuma, Bez tabu radošā brigāde nolēma riskēt un nodemonstrēt, kā NEDRĪKST lietot pirotehniku.

Piromāni bija izvēlējušies salīdzinoši drošu vietu eksperimentu veikšanai. Ar puicisku sajūsmu, gluži kā kādreiz bērnībā pirms kāda nedarba, raķešu palaišanas baterija tiek speciāli novietota nepareizi. Tiek plēsti joki un  aizdedzināts deglis. Šķiet, ka nekas nevar aiziet greizi – augsts upes krasts liegtu raķetēm lidot eksperimenta autoru virzienā, vai nu tikai uz augšu, vai prom, Daugavas virzienā.

Eksperimenta dalībnieki skrien prom no notikuma centra. Sākumā neticīgi, atskatoties, bet raķetes, atsitoties rikošetā pret krastu, sāk lidot viņu virzienā. Eksperimenta dalībniekiem dūša papēžos, un viņi, pamatīgi sabijušies par nekontrolējamo rakešu virzienu, mūk.

Lūk, tas ir uzskatāms, kā NEDRĪKST apieties ar pirotehniku, kas ir potenciāli sprādzienbīstams priekšmets, un, kā rāda pieredze, daudzi to neievērojot, gūst traumas. Noskaties šo video, bet rīt Skaties.lv piedāvās ekspertu komentārus un ieteikumus – kā droši apieties ar pirotehniku!

Skaties video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl