Kā NEDRĪKST šaut salūtu!

1 komentārs

Rūpējoties par citu drošību raidījuma, Bez tabu radošā brigāde nolēma riskēt un nodemonstrēt, kā NEDRĪKST lietot pirotehniku.

Piromāni bija izvēlējušies salīdzinoši drošu vietu eksperimentu veikšanai. Ar puicisku sajūsmu, gluži kā kādreiz bērnībā pirms kāda nedarba, raķešu palaišanas baterija tiek speciāli novietota nepareizi. Tiek plēsti joki un  aizdedzināts deglis. Šķiet, ka nekas nevar aiziet greizi – augsts upes krasts liegtu raķetēm lidot eksperimenta autoru virzienā, vai nu tikai uz augšu, vai prom, Daugavas virzienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Eksperimenta dalībnieki skrien prom no notikuma centra. Sākumā neticīgi, atskatoties, bet raķetes, atsitoties rikošetā pret krastu, sāk lidot viņu virzienā. Eksperimenta dalībniekiem dūša papēžos, un viņi, pamatīgi sabijušies par nekontrolējamo rakešu virzienu, mūk.

Lūk, tas ir uzskatāms, kā NEDRĪKST apieties ar pirotehniku, kas ir potenciāli sprādzienbīstams priekšmets, un, kā rāda pieredze, daudzi to neievērojot, gūst traumas. Noskaties šo video, bet rīt Skaties.lv piedāvās ekspertu komentārus un ieteikumus – kā droši apieties ar pirotehniku!

Skaties video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl