Kā latvieši Lielbritānijā tiek galā ar neziņu pirms “Brexit”?

Neziņa par Eiropas Savienības (ES) pilsoņu tiesībām Lielbritānijā pēc “Brexit” ir ne tikai mokoša, bet jau tagad rada nepatīkamus brīžus britu iestāžu attieksmes un pārspīlēto prasību dēļ.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • :)

  :)

  kaadi 35 000 gadaa pastaaviigajam rezidentam ??? pastaaviigaa rezidenta statuss noziimee atlauju PASTAAVIIGI dziivot valstii un tas tiek anuleets tikai ,ja aarpus valsts nodziivoti 2 gadi.
 • mammaLEONE
 • Liga Gauja

  Liga Gauja

  Ina, ko raksta gov.uk ir viens bet ikdienas realitāte ir pa visam savadaka. Iestades tagad izdoma paši savus likumus jo nezin kas notiekas. Man pat pie arsta atteica izrakstit prescription jo teica ka del "legislation change " man pašai jamaksa par zalem Un kad meğināju par šo legislation change ko atrast sapratu ka nekas Neesot mainijies vienkarshi vissas iestades izdoma savus likumus lai mums interesantaka dzīve
 • Gg

  Gg

  Interesanti. Kurš tad darīs to darbu kas tiek apmaksāts zem 35000? Angļu paši sāka stradat. Smiekli nenāk? Tad sāksies UK pamatīga krīze.. .
 • Ina Fominova

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!