Kā ir strādāt pie Mārtiņa Sirmā? Žurnālists iejūtas pavāra ādā

Komentāri

Vai ar ēdienu gatavošanu var nopelnīt miljonus? Jā, var. Protams, ar nosacījumu, ka esi labs pavārs. Pasaules bagātākā pavāra Džeimija Olivera naudas maka biezums mērāms apmēram 400 miljonos ASV dolāru. Protams, bez pavāra prasmēm viņš vēl prot arī labi izklaidēt cilvēkus TV kameru priekšā, rakstīt grāmatas un vadīt savus restorānus. Džeimija Olivera iedvesmots, Ēriks Palkavnieks devās uz restorānu, lai saprastu, kā tas ir – būt par pavāru.

Lai kļūtu par pavāru, diploms nav svarīgākais – tā vietā ir nepieciešama liela iniciatīva, degošas acis un liels gribasspēks, akcentē viens no 3 pavāru restorāna īpašniekiem, Mārtiņš Sirmais.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Restorānā ir jābūt lielai kārtībai, un, kā ironizē pazīstamais pavārs, tad gadījumā, ja ar tevi atgadās kas ne pārāk patīkams, visam jābūt tik viegli saprotamam, ka ikviens no restorāna pavāriem tevi var aizstāt.

Viens no galvenajiem pavāra atribūtiem ir nazis, kuru viņi ņem līdzi it visur – arī pārtraucot strādāt konkrētajā darba vietā.

Salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem tāda armijas disciplīna restorānā vairs nav tik izteikta – jaunās paaudzes pavāri nepieņem “uzbraucienus” no daudz pieredzējušajiem kolēģiem, turklāt arī šefpavāriem var gadīties kļūdas.

Skaties video:

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl