Kā “Cilvēkam.lv” priekšstatu metodi pielāgot darba videi – “Būsim Reāli” darbnīcas

Komentāri
Kā “Cilvēkam.lv” priekšstatu metodi pielāgot darba videi – “Būsim Reāli” darbnīcas
Jauniešu attīstības programmas "Cilvēka Potenciālam" ietvaros jaunieši rīko izglītojošu sociālu projektu "Cilvēkam.lv priekšstatu metode", kas palīdz ieraudzīt savus priekšstatus darbā, kā arī atbrīvoties no mums pašiem traucējošajiem. (Foto: Kristīne Jančevska)

Cik bieži cilvēki nepacietīgi gaida brīvdienas un negribot pieņem to, ka tuvojas pirmdiena? Kāpēc mēs reizēm jūtamies izmisuši darbā un kā to var uzlabot? “Būsim Reāli” komandas sagatavotās darbnīcas apmeklētājus iedrošināja saskatīt un atpazīt savus priekšstatus darba vidē.

21. septembrī plkst. 19:30 LU bibliotēkas ēkā, Inovāciju centrā, sapulcējās dažāda vecuma pasākuma apmeklētāji, kuriem jautājums par izaicinošām situācijām darba vidē ir aktuāls. Iepriekš darbnīca notika arī “SPIIKIIZI” telpās.

Darbnīcu organizēja Elīna Biseniece, Anita Priede, Irina Maksimovica un Kristīne Kozlova sadarbībā ar “Cilvēkam.lv” un “British Council Latvia” atbalstu. Darbnīcas pamatprincips bija caur personiskiem stāstiem un ikdienišķiem piemēriem izskaidrot, cik daudzveidīgi un bieži maldīgi priekšstati ir sastopami katra ikdienas dzīvē. Projekta mērķis ir izskaidrot un nodot metodi, kas apmeklētājiem palīdz uzlabot savstarpējo komunikāciju gan ar kolēģiem, gan priekšniecību. Kā arī būt iecietīgiem un saprotošiem pašiem pret sevi, jo mācīties uzlabot komunikāciju var ikviens, turklāt ikvienā vecumā un dzīves periodā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti