“K-Senukai” paplašina pārdoto preču klāstu

0 Komentāru
“K-Senukai” paplašina pārdoto preču klāstu

Būvniecības, mājas labiekārtošanas un sadzīves preču veikalu tīkls “K-Senukai” no šā gada 8.februāra līdz turpmākajiem valdības norādījumiem turpinās klātienes tirdzniecību savos veikalos visā Latvijā, piedāvājot atļauto preču sortimentu un paplašinot to, informēja kompānijā.

”K-Senukai” veikalos visā Latvijā no 8. februāra piedāvās fiziskām personām klātienē iegādāties noteiktu preču klāstu – pārtikas produktus un citas pirmās nepieciešamības preces, papildinot pārdoto preču sortimentu ar dārzkopības precēm  -stādiem, dēstiem, sīpoliem, gumiem un sēklām, augu mēslošanas un aizsardzības līdzekļiem un citiem, elektropreču aksesuāriem  – vadiem, pagarinātājiem, lādētājiem, kā arī līdzekļiem dezinsekcijai un deratizācijai.

Lasi vēl: Izmaiņas izglītībā, tirdzniecībā un ceļošanā. Uzzini, kādi lēmumi pieņemti valdības sēdē

Juridiskās personas klātienē varēs iegādāties jebkuras preces no “K-Senukai” veikalu sortimentiem bez ierobežojumiem.

Lasi arī šo: Grāmatnīcas varēs atsākt tirdzniecību klātienē

“K-Senukai” mārketinga vadītāja Marija Jakovļeva

“Ne visus darbus dārzos un remontdarbus mājās var atlikt līdz ārkārtējās situācijas beigām. Paplašinot preču klāstu, mēs varam labāk apmierināt mūsu klientu vajadzības un palīdzēt atrisināt dažādas ikdienas ķibeles. Mūsu darbinieku un klientu veselība ir mūsu prioritāte. Ceram, ka mūsu ieviestie drošības pasākumi un attālinātās iepirkšanās pakalpojumi, kā arī klientu izpratne par aktuālo situāciju palīdzēs mums ātrāk pārvarēt šo izaicinošo laiku.”

“K-Senukai” piedāvā arī klientiem pasūtīt preces pa tālruni vai e-pastā, kā arī iepirkties internetveikalā.

Ieskaties arī šeit: “Depo”: Valdības plānotās izmaiņas tirdzniecības regulējumā radīs konkurences kropļojumu

0 Komentāru