“Jūsu rūpes dod man spēku” – patiecas Jānis Vaišļa. Viņa atbalstam saziedoti jau vairāk kā 33 000 eiro

2 komentāri
“Jūsu rūpes dod man spēku” – patiecas Jānis Vaišļa. Viņa atbalstam saziedoti jau vairāk kā 33 000 eiro
Foto: LETA

Kopš publiskotās informācijas, ka ceļotājam un radošajai personībai Jānim Vaišļam nepieciešams veikt steidzamu sirds transplantāciju, viņam saziedoti jau vairāk kā 30 000 eiro.

Jau vēstīts, ka Vaišļa sirgst ar retu slimību – sirds amiloidozi. Tā konstatēta nesen, tomēr strauji progresē, tāpēc ir nepieciešams veikt sirds transplantāciju tuvāko četru nedēļu laikā.

Lai varētu glābt Vaišļas dzīvību, steidzamības dēļ ir jāmeklē donors visā Eiropā un lai uzņemtu rindā uz transplantāciju kādā no Eiropas klīnikām, kā arī veiktu sarežģīto operāciju, ir nepieciešami 120 000 eiro. Nepilnu dienu kopš informācijas nonākšanas atklātībā, ir saziedota jau vairāk kā ceturtā.

Foto

Reaģējot uz iedzīvotāju lielo atsaucību, Vaišļa sestdienas rītā savā Facebook profilā publicējis pateicību visiem ziedotājiem: “Paldies mani Mīļie, Dārgie un Cienījamie! Jūsu rūpes un laba centieni manī rada divejādas sajūtas- pirmā dod spēku cīņai un uzvarai, bet otrā – “pavelk uz bimbu” (arī lieli un spēcīgi vīrieši raud)… Jūs palīdzība man ir apliecinājums, ka cilvēku kopums ap mani nesastāv tikai no ierindas “latviešiem”, kuru mīļākais ēdiens ir latvietis Mana vecā un bojātā sirds pieņem šīs labās domas/vārdus/darbus un noglabā tos “pa tiešo uz dvēselē”, kur tie nepakļausies transplantācijai!
Paldies un priecīgus tuvojošos! Jūs apliecināt Jāņa Pliekšāna atziņu “Gūt var ņemot, gūt var dodot, dodot gūtais neatņemams.”

Ziedot Jāņa Vaišļas atbalstam varat šeit!

Paldies mani Mīļie, Dārgie un Cienījamie!Jūsu rūpes un laba centieni manī rada divejādas sajūtas- pirmā dod spēku…

Posted by Janis Vaisla on Friday, December 18, 2015