Jūrmalnieki sūdzas par siltumnīcas cienīgu klimatu dzīvokļos

0 Komentāru
Jūrmalnieki sūdzas par siltumnīcas cienīgu klimatu dzīvokļos
FOTO: LETA

Rudenīgais laiks dabā ievieš savas korekcijas, un jau kādu laiku dzīvokļos, kuros vēl nav pieslēgta apkure, ir kļuvis drēgni un nepatīkami. Savukārt pavisam cita aina paveras, ja dzīvoklī šajā drēgnajā laikā ir paaugstināts mitrums. Ar LNT raidījuma Degpunktā komandu sazinājās Jūrmalas iedzīvotāji, kuri jau gadiem ilgi netiek galā ar mitrumu, kas no ūdens pilnā pagraba nāk viņu dzīvokļos.

Lilita dzīvo Jūrmalā, Slokas ielā 63. Sieviete dzīvokli nopirkusi pirms trim gadiem un jau trīs gadus dzīvo gluži kā botāniskā dārza tropu mājā. Proti – ēkas pagrabs patiesībā līdzinās baseinam, un mitrums, protams, kāpj uz augšu un bojā dzīvokļus. Jau pašā sarunas sākumā sieviete ved rādīt applūdušo pagrabu.

Tāda pati situācija kā Lilitas dzīvoklī valda arī pie viņas kaimiņienes Marijas. Marija gan uzklausījusi ieteikumus un pati centusies sevi pasargāt no slapjuma, kas nāk augšup no grīdas.

”Man teica, ka grīda jānoklāj ar avīzēm, lai nenāk mitrums. Saliku tur avīzes un kartonu, pēc tam lupatas. Uz kādu brīdi palīdz,” norāda Slokas ielas iedzīvotāja.

Protams, ka šādi dzīves apstākļi nav normāli. Cilvēki spiesti regulāri atbrīvoties no mitruma sabojātām mēbelēm, segām un matračiem, kurus vairs nevar lietot.

Jūrmalas namsaimnieks norāda, ka namu apsaimniekotājs palīdzēt nevar, un, ja arī var, – iedzīvotāji to nevarot atļauties.

0 Komentāru