Komentāri
“Jūrmalgeitā” notiesātais uzņēmējs Germans Milušs atbrīvots no apcietinājuma
Jūrmalas pašvaldības 2005. gada vēlēšanu kukuļošanas krimināllietā uz pieciem gadiem notiesātais Milušs tika izsludināts starptautiskā meklēšanā 2007. gadā (Lauris Nagliņš / LETA)

Tā dēvētajā “Jūrmalgeitā” notiesātais uzņēmējs Germans Milušs, kuru pirms nedēļas aizturēja Kiprā, atbrīvots no apcietinājuma.

Larnakas tiesa uzskatīja, ka līdz jautājuma izskatīšanai par Miluša izdošanu Latvijai viņam nav jāatrodas apcietinājumā, un ir piemērojami ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jautājums par Miluša izdošanu Latvijai tiks skatīts tiesas sēdē 22. augustā.

Jūrmalas pašvaldības 2005. gada vēlēšanu kukuļošanas krimināllietā uz pieciem gadiem notiesātais Milušs tika izsludināts starptautiskā meklēšanā 2007. gadā. Pagājušajā nedēļā viņu aizturēja Larnakā. Tiek uzskatīts, ka Milušs pēc aizbēgšanas no Latvijas apmeties Krievijā un, visticamāk, pieņēmis šīs valsts pilsonību

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl