Komentāri
“Jūrmalgeitā” notiesātais uzņēmējs Germans Milušs atbrīvots no apcietinājuma
Jūrmalas pašvaldības 2005. gada vēlēšanu kukuļošanas krimināllietā uz pieciem gadiem notiesātais Milušs tika izsludināts starptautiskā meklēšanā 2007. gadā (Lauris Nagliņš / LETA)

Tā dēvētajā “Jūrmalgeitā” notiesātais uzņēmējs Germans Milušs, kuru pirms nedēļas aizturēja Kiprā, atbrīvots no apcietinājuma.

Larnakas tiesa uzskatīja, ka līdz jautājuma izskatīšanai par Miluša izdošanu Latvijai viņam nav jāatrodas apcietinājumā, un ir piemērojami ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jautājums par Miluša izdošanu Latvijai tiks skatīts tiesas sēdē 22. augustā.

Jūrmalas pašvaldības 2005. gada vēlēšanu kukuļošanas krimināllietā uz pieciem gadiem notiesātais Milušs tika izsludināts starptautiskā meklēšanā 2007. gadā. Pagājušajā nedēļā viņu aizturēja Larnakā. Tiek uzskatīts, ka Milušs pēc aizbēgšanas no Latvijas apmeties Krievijā un, visticamāk, pieņēmis šīs valsts pilsonību

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl