Komentāri
“Jūrmalgeitā” notiesātais uzņēmējs Germans Milušs atbrīvots no apcietinājuma
Jūrmalas pašvaldības 2005. gada vēlēšanu kukuļošanas krimināllietā uz pieciem gadiem notiesātais Milušs tika izsludināts starptautiskā meklēšanā 2007. gadā (Lauris Nagliņš / LETA)

Tā dēvētajā “Jūrmalgeitā” notiesātais uzņēmējs Germans Milušs, kuru pirms nedēļas aizturēja Kiprā, atbrīvots no apcietinājuma.

Larnakas tiesa uzskatīja, ka līdz jautājuma izskatīšanai par Miluša izdošanu Latvijai viņam nav jāatrodas apcietinājumā, un ir piemērojami ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jautājums par Miluša izdošanu Latvijai tiks skatīts tiesas sēdē 22. augustā.

Jūrmalas pašvaldības 2005. gada vēlēšanu kukuļošanas krimināllietā uz pieciem gadiem notiesātais Milušs tika izsludināts starptautiskā meklēšanā 2007. gadā. Pagājušajā nedēļā viņu aizturēja Larnakā. Tiek uzskatīts, ka Milušs pēc aizbēgšanas no Latvijas apmeties Krievijā un, visticamāk, pieņēmis šīs valsts pilsonību

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl