“Jūrmalgeita”: Kipras tiesa lemj par Miluša izdošanu

Komentāri

Kiprā notikusi tiesas sēde par uzņēmēja Germana Miluša izdošanu Latvijai, tomēr lēmums vēl nav pieņemts.

Miluša advokāti tiesā paziņojuši, ka Latvija esot pārkāpusi kukuļošanā notiesātā cilvēktiesības, tāpēc Kipras tiesa pirms lēmuma pieņemšanas vēlas dzirdēt Latvijas valsts atbildi uz šādiem pārmetumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas prokuratūrai līdz 25. augusta plkst. 10.00 jāiesniedz atbildes uz pieprasītajiem jautājumiem, tad arī tiks turpināta tiesas sēde.

Kukuļošanā notiesātais Milušs Kipras sēdē piedalījās klātienē.

Jau vēstīts, ka pirms 10 gadiem starptautiskajā meklēšanā izsludinātais Milušs tika aizturēts Larnakā, un tagad Latvijas Ģenerālprokuratūra kārto formalitātes, lai panāktu viņa izdošanu un nogādāšanu Latvijā tiesas piespriestā soda izciešanai.

Bijušo “BMW” tirgotāju Milušu kopā ar bijušo Jūrmalas mēru Juri Hlevicki atzina par vainīgiem kukuļa došanā toreizējam Jūrmalas domes deputātam Ilmāram Ančānam, lai viņš domes priekšsēdētāja vēlēšanās nobalsotu par Hlevicki. Hlevickim un Milušam piemērots piecu gadu cietumsods ar mantas konfiskāciju.

Milušs uz pirmās instances tiesas sēdēm nāca paklausīgi, taču uz sprieduma pasludināšanu nebija ieradies un, lai izvairītos no piespriestā soda, aizbēga uz Krieviju.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl