Komentāri

Tikmēr četru Slokas māju iedzīvotāji jau vairākas dienas nelieto ūdeni no saviem dziļurbumiem. Tas ir aizliegts iespējamā piesārņojuma dēļ, kas varētu būt radies pēc ugunsgrēka nelegālajā izgāztuvē.

Dažu metru attālumā no atkritumiem tagad ir novietota cisterna ar dzeramo ūdeni, kas ik pēc pusotras dienas tiek nomainīts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tuvāko četru privātmāju saimnieki nekādas izmaiņas savu urbumu ūdenī gan vēl nav pamanījuši. Tas esot joprojām dzidrs un bez smakas. Ko nevar teikt par gaisu.

Foto

Artūrs Gulbis
Slokas iedzīvotājs

Vakar bija pārstāve no domes un palūdza arī zobus nemazgāt, un arī pašam vēl arī tanī ūdenī. Nu kamēr būs analīzes. Bija rūpnieciskā zona, tagad ir palikusi degradēta zona šeit. Analīzes vēl pagaidām nav zināmas, bet smirdoņa mums te ir ļoti “patīkama”. It sevišķi tad, kad vakarpusē nedaudz pierimst vējš, un mums te valdošie ir dienvidrietumi. Elpot nav ko.

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs tikmēr ir veicis gruntsūdeņu virziena modelēšanu un secināts, ka piesārņojums, ja tāds būs, ar laiku var ieplūst Slokas karjerā un pat Lielupē.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl