1 komentārs

Milzīgus lietoto riepu krāvumus uzdots aizvākt Rīgā, Starta ielā. To noteicis Valsts vides dienests, vienlaikus uzsākot administratīvo lietvedību. Riepu glabātājam bija atļauts šajā teritorijā glabāt ne vairāk kā 30 tonnas riepu, taču teritorijā atradušās aptuveni 1030 tonnas. Satraukums par šo riepu krāvumu aizsācies pēc degošās izgāztuves Jūrmalā.

Starta ielā Rīgā saimnieko uzņēmums “Riepu bloki”, kam dota atļauja šeit uzglabāt 30 tonnas riepu. Realitātē glabāts krietni vairāk – apmēram 1030 tonnas. Valsts vides dienests uzdevis 1000 tonnu aizvākt, un pašlaik puse no pārsniegtā riepu daudzuma jeb 500 tonnas no teritorijas jau aizvāktas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“VVD ir uzdevis SIA “Riepu bloki” [aizvākt riepas] līdz 30. jūnijam. Ja šis termiņš netiks ievērots, tiks ieslēgts piespiedu izpildes mehānisms,” apliecina VVD pārstāve Marta Bukleviča.

Foto: riepu krāvumi Starta ielā

Patiesībā VVD nav ziņu par šādiem krāvumiem, un šis nav tipisks gadījums. Bet pilsētas centrā tādai situācijai nav jābūt. Riepas komersants esot nodevis pārstrādes uzņēmumiem. Bažas par lielajiem riepu krāvumiem sociālajos tīklos pauda Čiekurkalna attīstības biedrība, baiļojoties, vai viņu apkaimē neatkārtotos izgāztuves liktenis Jūrmalā vai notikumi pērn jūnijā šajā pašā Rīgas rajonā. Toreiz aizdegās jumta plāksnes, ar melniem dūmiem pārklājot visu tuvāko apkārtni.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl