1 komentārs

Milzīgus lietoto riepu krāvumus uzdots aizvākt Rīgā, Starta ielā. To noteicis Valsts vides dienests, vienlaikus uzsākot administratīvo lietvedību. Riepu glabātājam bija atļauts šajā teritorijā glabāt ne vairāk kā 30 tonnas riepu, taču teritorijā atradušās aptuveni 1030 tonnas. Satraukums par šo riepu krāvumu aizsācies pēc degošās izgāztuves Jūrmalā.

Starta ielā Rīgā saimnieko uzņēmums “Riepu bloki”, kam dota atļauja šeit uzglabāt 30 tonnas riepu. Realitātē glabāts krietni vairāk – apmēram 1030 tonnas. Valsts vides dienests uzdevis 1000 tonnu aizvākt, un pašlaik puse no pārsniegtā riepu daudzuma jeb 500 tonnas no teritorijas jau aizvāktas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“VVD ir uzdevis SIA “Riepu bloki” [aizvākt riepas] līdz 30. jūnijam. Ja šis termiņš netiks ievērots, tiks ieslēgts piespiedu izpildes mehānisms,” apliecina VVD pārstāve Marta Bukleviča.

Foto: riepu krāvumi Starta ielā

Patiesībā VVD nav ziņu par šādiem krāvumiem, un šis nav tipisks gadījums. Bet pilsētas centrā tādai situācijai nav jābūt. Riepas komersants esot nodevis pārstrādes uzņēmumiem. Bažas par lielajiem riepu krāvumiem sociālajos tīklos pauda Čiekurkalna attīstības biedrība, baiļojoties, vai viņu apkaimē neatkārtotos izgāztuves liktenis Jūrmalā vai notikumi pērn jūnijā šajā pašā Rīgas rajonā. Toreiz aizdegās jumta plāksnes, ar melniem dūmiem pārklājot visu tuvāko apkārtni.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl