Jūrmalas mērs uz interviju televīzijā dodas ar 75 tūkstošus eiro vērtu luksusa auto

2 komentāri

Jūrmalas pilsētas mērs Gatis Truksnis uz interviju LNT raidījumā 900 sekundes devies ar 75 tūkstošus dārgu, par Jūrmalas pašvaldības naudu pirktu luksusa klases automašīnu Volkswagen Phaeton, viņš atzina intervijā raidījumam, skaidrojot, ka viens limuzīns pašvaldībai ir vajadzīgs prezentācijas gadījumiem.

Kopumā aizvadītajā gadā Latvijā tika reģistrēti trīs Volkswagen Phaeton spēkrati – divi Ventspilī tika iegādāti pašvaldības policijas vajadzībām, bet viens – Jūrmalas pašvaldības vajadzībām. Jūrmalai šis luksusa klases auto izmaksāja 75 tūkstošus eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Automašīna paredzēta reprezentācijas vajadzībām – vai tie būtu vēstnieki, vai sadraudzības pilsētu viesi. Vienai šādai automašīnai pilsētai ir jābūt,” sacīja G. Truksnis.

Vaicāts, cik bieži limuzīni tiek izmantoti prezentācijas nolūkā, G. Truksnis atminējās kādu gadījumu pirms vairākiem gadiem, kad, sagaidot kādu Krievijas viesi, luksusa klases automašīna tika īrēta. Tāpat automašīna izmantota arī otrdienas, 3. februāra, rītā, G. Truksnim ierodoties uz interviju raidījumā 900 sekundes.

“Iespējams, ka īrēšana būtu saimnieciski izdevīgāka,” pieļauj pats pilsētas mērs, sakot, par to varēs spriest vēlētāji.

Skaties video!

TOP komentāri

  • zanis
  • Skeptiskais
    0 0 0

    Skeptiskais

    Kas gan ir viena mašīna pa 75 tūkstošiem. Labāk apskatiet Rīgas satiksmes autoparku kur ir Volvo džipi!!!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl