Jūrmalas jahtu kluba īpašnieks piesakās izšaut ”nēģerus”

2 komentāri
Jūrmalas jahtu kluba īpašnieks piesakās izšaut ”nēģerus”
Ilustratīvs foto: Dana/Flickr

Jūrmalas jahtu kluba Uzvara īpašnieks Andris Brencis internetā pieteicies ”izšaut nēģerus”, jo, kā viņš saka, – nevienu labu līdz šim nav saticis. Par šādiem izteikumiem ”jahteniekam” draud pat desmit gadu cietumā, ziņo Kas Jauns.

”Esmu nodzīvojis astoņus mēnešus ASV, un nesatiku nevienu to labo nēģeri, kas būtu bijis izpalīdzīgs un atsaucīgs. Tāpēc, ja ir vajadzība pēc “nigu” atšāvējiem, esmu gatavs. Man tikai vajag Maschinengewehr 34 un kādu, kas pados patronlenti. Skarbi? Toties patiesi,” tā šis agresīvais vīrietis ierakstījis komentārā pie medija Kas Jauns raksta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saistībā ar šo ierakstu Latvijas Drošības policija sākusi kriminālprocesu par rasu naida izraisīšanu. Tiesa gan, Latvijā reti kad tiek ierosinātas lietas par naida kurināšanu. Reāls cietumsods piespriests vien dažiem, turklāt tas nekad nav bijis ilgāks par vienu gadu.

TOP komentāri

 • Linda
  0 0 0

  Linda

  Vispar interesanti,dodiet tik plinti un apsausu visus...
  Un kas tad vins pats butu pec masu slepkavibu pastradasanas? Ar ko labaks par tiem lanajiem nigeriem?
  Es tadu personu pazit negribetu...:(
 • Ilze
  0 0 0

  Ilze

  Rasu naida kurināšana Latvijā nav vajadzīga, visi tāpat zina kas ir kas. Tāpēc jau arī šie draudi sabiedrībai tiek izteikti ar šo rakstu.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl