Komentāri

Daļa Jūrmalas domes deputātu apņēmušies no amata gāzt ilggadējo Jūrmalas mēru Gati Truksni. Kūrortpilsēta nedrīkstot kļūt par otru Ventspili, kuru vada smagos noziegumos apsūdzēts politiķis. Turklāt pēc Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja aizturētā uzņēmēja Jūlija Krūmiņa atklāsmēm arī Trukšņa kolēģi sākuši drošāk runāt par Jūrmalas mēra atkarības problēmām.

Ar iniciatīvu par KNAB redzeslokā nonākušā Trukšņa nomaiņu klājā nāca Nacionāla apvienība, kuru domē pārstāv viens deputāts. Partija uzskata, ka Jūrmala nevar vadīt cilvēks, kuram gatavojas izvirzīt apsūdzības par līdzdalību partiju nelikumīgā finansēšanā lielā apmērā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr problēmas ar KNAB nav vienīgais Trukšņa trūkums, kas neļauj viņām vadīt Jūrmalu. Par mēra atkarības problēmām pirmais pēc izlaišanas no izolatora sāka runāt KNAB cits aizturētais uzņēmējs Jūlijs Krumiņš.

Pēc izlaišanas no izolatora Truksnis uzreiz devās atvaļinājumā un uz TV3 aicinājumu komentēt demisiju un atkarības problēmas neatsaucās. Tikmēr viņa partijas biedri no ZZS, bez kuru balsīm mēra nomaiņa nav iespējama, Truksnis aizstāv.

Pēc Lediņa teiktā, ZZS par Trukšņa nomaiņa runāšot tikai tad, ja tiesa pierādīs viņa vainu. Kā liecina Aivara Lemberga piemērs, Latvijā tas var prasīt pat daudzus gadus.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl