Jūrmalas domes darbiniekiem ļauj atgriezties kabinetos; plaisas ēkā turpinās novērot

Komentāri

Jūrmalas domes darbinieki var turpināt darbu savos kabinetos, taču Būvniecības valsts kontroles birojs joprojām turpina novērot ēkā izveidojušās plaisas.

Skaties.lv jau ziņoja – Jūrmalas domes ēkā plaisas konstatējuši būvnieki, kuri ēkas griestos ierīkojuši ventilāciju. Ievērojot drošību, šobrīd domes ēkas vairākstāvu korpusā cilvēki kopš tā brīža netika ielaisti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jūrmalas domes ēka tika daļēji slēgta piektdien, griestos konstatētās plaisas aizlīmējot ar speciāliem kontroles marķieriem. Tā kā plaisu palielināšanās konstatēta netika, pirmdien domes darbiniekiem tika ļauts atgriezties kabinetos. Taču Būvniecības valsts kontroles biroja eksperti turpināja ēkas stāvokļa vērtēšanu.

Viena no ticamākajām versijām, kas šobrīd tiek pārbaudīta, ir plaisu saistība ar vasarā veiktajiem būvniecības darbiem, ierīkojot ventilāciju domes ēkā un daļu darbu veicot uz jumta. Tādēļ tiks pārbaudīts, vai šo darbu veikšanai saņemti visi nepieciešamie saskaņojumi un kā darbi ietekmējuši ēkas tehnisko stāvokli.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl