Jūrmalas domes darbiniekiem ļauj atgriezties kabinetos; plaisas ēkā turpinās novērot

Komentāri

Jūrmalas domes darbinieki var turpināt darbu savos kabinetos, taču Būvniecības valsts kontroles birojs joprojām turpina novērot ēkā izveidojušās plaisas.

Skaties.lv jau ziņoja – Jūrmalas domes ēkā plaisas konstatējuši būvnieki, kuri ēkas griestos ierīkojuši ventilāciju. Ievērojot drošību, šobrīd domes ēkas vairākstāvu korpusā cilvēki kopš tā brīža netika ielaisti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jūrmalas domes ēka tika daļēji slēgta piektdien, griestos konstatētās plaisas aizlīmējot ar speciāliem kontroles marķieriem. Tā kā plaisu palielināšanās konstatēta netika, pirmdien domes darbiniekiem tika ļauts atgriezties kabinetos. Taču Būvniecības valsts kontroles biroja eksperti turpināja ēkas stāvokļa vērtēšanu.

Viena no ticamākajām versijām, kas šobrīd tiek pārbaudīta, ir plaisu saistība ar vasarā veiktajiem būvniecības darbiem, ierīkojot ventilāciju domes ēkā un daļu darbu veicot uz jumta. Tādēļ tiks pārbaudīts, vai šo darbu veikšanai saņemti visi nepieciešamie saskaņojumi un kā darbi ietekmējuši ēkas tehnisko stāvokli.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl