Jūrmalas domes darbiniekiem ļauj atgriezties kabinetos; plaisas ēkā turpinās novērot

Komentāri

Jūrmalas domes darbinieki var turpināt darbu savos kabinetos, taču Būvniecības valsts kontroles birojs joprojām turpina novērot ēkā izveidojušās plaisas.

Skaties.lv jau ziņoja – Jūrmalas domes ēkā plaisas konstatējuši būvnieki, kuri ēkas griestos ierīkojuši ventilāciju. Ievērojot drošību, šobrīd domes ēkas vairākstāvu korpusā cilvēki kopš tā brīža netika ielaisti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jūrmalas domes ēka tika daļēji slēgta piektdien, griestos konstatētās plaisas aizlīmējot ar speciāliem kontroles marķieriem. Tā kā plaisu palielināšanās konstatēta netika, pirmdien domes darbiniekiem tika ļauts atgriezties kabinetos. Taču Būvniecības valsts kontroles biroja eksperti turpināja ēkas stāvokļa vērtēšanu.

Viena no ticamākajām versijām, kas šobrīd tiek pārbaudīta, ir plaisu saistība ar vasarā veiktajiem būvniecības darbiem, ierīkojot ventilāciju domes ēkā un daļu darbu veicot uz jumta. Tādēļ tiks pārbaudīts, vai šo darbu veikšanai saņemti visi nepieciešamie saskaņojumi un kā darbi ietekmējuši ēkas tehnisko stāvokli.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl