Jūrmalai ar “Jauno vilni” līgums slēgts arī uz nākamo gadu

Komentāri

Jūrmalas pilsētas vadība ar festivāla ”Jaunais vilnis” organizatoriem pēdējo sadarbības līgumu slēgusi uz diviem gadiem, proti, 2014. un 2015. gadu, taču skaidrības par to, vai pasākums Latvijas kūrortpilsētā notiks arī nākamvasar, nav.

“Uzskatu, ka šāda mēroga pasākumi Jūrmalai un Latvijai ir nepieciešami,” intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” pauda Jūrmalas pilsētas mērs Gatis Truksnis. Viņš norādīja, ka festivāls pilsētai sniedz ekonomisku atbalstu, kā arī bezmaksas reklāmu, kurai citādi būtu jāvelta apjomīgi līdzekļi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sadarbības līgums starp Jūrmalas domi un “Jaunā viļņa” organiztoriem tomēr neparedz 100% šī pasākuma norisi Jūrmalā arī nākamgad. Tāpat tas neparedz sankcijas, ja kāda no pusēm savas domas ir mainījusi.

Pasākums “Jaunais vilnis”, kurā pārsvarā piedalās Krievijas un bijušās Padomju savienības bloka valstu pārstāvji, Latvijas sabiedrībā tiek vērtēts neviennozīmīgi. Kamēr vieni, tostarp Jūrmalas pilsētas vadītājs Gatis Truksnis, uzsver pasākuma devumu pilsētas ekonomikai, citi kritizē tā formātu un to, ka festivālā pulcējas daudzas personas, kuras atbalsta situācijas destabilizāciju Ukrainā. Piemēram, Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs uz nenoteiktu laiku ieceļošanas aizlieguma Latvijā sarakstā iekļāva Krievijas skatuves māksliniekus Oļegu Gazmanovu, Josifu Kobzonu un Allu Perfilovu, liedzot viņiem apmeklēt “Jauno vilni”.

Melnajā sarakstā iekļautās personas, kurām tagad būs liegts apmeklēt pasākumus Latvijā, pēdējā laikā ir ļoti aktīvi atbalstījušas starptautisko tiesību pārkāpumus, Krimas aneksiju, kā arī nereti nākušas klajā ar skandaloziem paziņojumiem saistībā ar notikumiem Ukrainā. Tā savu izvēli iekļaut melnajā sarakstā trīs Krievijas mūziķus skaidroja ārlietu ministrs E. Rinkēvičs. Viņš arī norādīja – pēdējā laikā šīs personas vairāk nodarbojušās nevis ar mākslu, bet ar politiku.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl