Jūrmalā strauji pieaugusi saslimstība ar gripu

Komentāri
Jūrmalā strauji pieaugusi saslimstība ar gripu
FOTO: Flickr

Pagājušajā nedēļā Jūrmalā būtiski pieaugusi saslimstība ar gripu, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) gripas un akūtu augšējo elpceļu infekciju monitoringa dati. Aizvadītajā nedēļā Jūrmalā reģistrēti 90,4 gripas saslimšanas gadījumi uz 100 000 iedzīvotāju. Nedēļu iepriekš Jūrmalā netika reģistrēts neviens gripas gadījums.

Gripa vēl reģistrēta Rīgā. Galvaspilsētā reģistrēti 8,2 saslimšanas gadījumi uz 100 000 iedzīvotāju. Tas ir uz pusi mazāk nekā nedēļu iepriekš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visvairāk saslimšanas gadījumu reģistrēti bērniem vecumā no pieciem līdz 14 gadiem – 68,4 gadījumi uz 100 000 iedzīvotāju. Vecuma grupā no 15 līdz 64 gadiem reģistrēts 4,1 saslimšanas gadījums uz 100 000 iedzīvotāju, bet pārējās vecuma grupās gripa reģistrēta netika.

Jau ziņots, ka 1.aprīlī SPKC izziņoja gripas epidēmijas beigas, jo nevienā no gripas monitoringa teritorijām divas nedēļas pēc kārtas saslimstība ar gripu nesasniedza 100 gadījumus uz 100 000 iedzīvotāju. Kopumā šogad no gripas miruši 23 cilvēki. Neviens no mirušajiem pret gripu nebija vakcinējies.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl