Komentāri
Jūrmalā meklētā sieviete un viņas jaundzimušais bērns ir atrasti
Foto: Valsts policija

Sieviete, kuras meklēšanā palīdzību šodien lūdza Valsts policija (VP), ir atradusies, vēsta VP.

“Pateicamies visiem, kas zvanīja un iesaistījās pazudušās sievietes un viņas bērna meklēšanā. Sieviete pati vērsās pēc palīdzības sociālās aprūpes centrā un pie viņas dodas Valsts policijas darbinieki,” informē VP.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā ziņots, šodien ap plkst. 14.30 Rīgas reģiona pārvaldes Jūrmalas iecirkņa darbinieki lūdza iedzīvotāju palīdzību kādas sievietes un viņas jaundzimušā bērna meklēšanā.

Policija meklēja 1985. gadā dzimušo Inesi Beijeri. Bija zināms, ka sieviete piektdienas vakarā devusies prom no savas dzīvesvietas Kauguros kopā ar savu jaundzimušo bērnu.

VP informēja, ka sievietei ir psihiska rakstura traucējumi un, iespējams, viņa nevar pienācīgi uzņemties atbildību par bērnu. Sieviete dzīvesvietu pameta bez virsdrēbēm, savukārt bērns bijis apģērbs un ielikts melnivioletos ratiņos.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl