Komentāri
Jūrmalā jau kopš vasaras pazudis cilvēks; tuvinieki nav atmetuši cerības viņu atrast

Jūrmalā šā gada jūlijā no savas dzīvesvietas izgāja 46 gadus vecs vīrietis, kurš aizvien vēl nav pārnācis mājās. Tuvinieki lūdz palīdzību viņa atrašanā!

“2015. gada 13. jūlijā no rīta Oļegs Mitrofanovs izgāja no savas dzīvesvietas Jūrmalā un līdz šim brīdim nav atgriezies mājās. Nekādas ziņas par viņa atrašanās vietu nav. Pēdējo reizi viņu redzēja uz Promenādes ielas Mežaparka zonā, netālu no Jūrmalas ūdens,” vēsta portāls Bezvests.lv.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vārds, uzvārds: Oļegs Mitrofanovs
Pazušanas datums: pirmdiena, 13. jūlijs, plkst. 9.45
Pazušanas rajons: Jūrmala
Vecums: 46
Svars (kg): 95
Augums (cm): 183
Papildu informācija: druknas miesas būves; īsi mati.

Laiks, kad pēdējo reizi pazudušais bija redzēts vai kad pēdējo reizi ar kādu sazinājās: aptuveni plkst. 9.30 bija pēdējā telefonsaruna ar pazudušo.

 

Ja Jums ir kāda informācija par Oļega Mitrofanova atrašanās vietu vai jebkāda cita informācija, lūgums ziņot policija pa tālr.: 110 vai Bezvests.lv, tālr.:  22084084!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl