Komentāri
Jūrmala cer, ka Jaunais vilnis būs, oficiāla paziņojuma nav
Foto: LETA

Jūrmalas pašvaldībā nav saņemts oficiāls paziņojums no konkursa Jaunais vilnis rīkotājiem par atteikšanos organizēt pasākumu pilsētā, un, kamēr tas nav noticis, pašvaldības pārstāvji vēl cer, ka konkurss tā ilggadējo norises vietu nemainīs, informēja Jūrmalas domē.

Ja konkursa organizatori tiešām pieņēmuši lēmumu mainīt pasākuma norises vietu un pamest Jūrmalu, pilsēta meklēs citus sadarbības partnerus, lai nodrošinātu starptautiska mēroga festivāla organizēšanu, akcentēja pašvaldības pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā skaidroja Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētāja vietniece Rita Sproģe, lai arī medijos izskanējusī informācija liecina, ka konkursam aktīvi tiek meklēta cita mājvieta ārpus Latvijas, atteikums oficiāli rezervētajiem konkursa norises datumiem pašvaldībā nav saņemts.

Jūrmalas pilsētai un Latvijas ekonomikai kopumā nenoliedzami būtu zaudējums – līdzšinējā veiksmīgā sadarbība 13 gadu garumā veicinājusi Jūrmalas starptautisku popularizēšanu un nodrošinājusi to, ka Latvijas vienīgā kūrortpilsēta kļuvusi par ļoti pieprasītu un iecienītu pulcēšanās vietu daudziem radošās jomas un šovbiznesa pārstāvjiem. Par to sakām paldies konkursa organizatoriem un visiem dalībniekiem,” sacīja Sproģe.

Ja Jaunais vilnis tiešām pametīs Jūrmalu, pašvaldība aktīvi meklēšot citus sadarbības partnerus. “Mums ir daudz priekšrocību, savienojot leģendāro Jūrmalu ar Eiropas līmenim atbilstošu kūrorta infrastruktūru. Tomēr vēlos uzsvērt, – līdz nebūsim saņēmuši oficiālu organizatoru atteikumu, joprojām pieļaujam pozitīvu scenāriju, lai pilsētai nozīmīgais pasākums Jūrmalā tomēr notiktu,” norāda Sproģe.

Krievijas mediji ziņo, ka Jaunais vilnis pamet Jūrmalu

Ceturtdien, 27. novembrī, Krievijas medijos izplatīta informācija, ka Starptautiskais jauno izpildītāju konkurss Jaunais vilnis pamet Jūrmalu un to nolemts pārcelt uz citu vietu.

Izskanējusi informācija, ka šāds lēmums, visticamāk, pieņemts pēc aizvadītā konkursa notikumiem, kad Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs saistībā ar notikumiem Ukrainā melnajā sarakstā iekļāva Krievijas skatuves māksliniekus: Valēriju, Josifu Kobzonu un Oļegu Gazmanovu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl