Jūrmalā aktualizē jautājumu par caurlaižu ieviešanu visu gadu

Jūrmalas dome nolēmusi aktualizēt ieceri atgriezties pie iebraukšanas maksas pilsētā visu cauru gadu. Atbildīgajā komitejā par ieceri bija jālemj jau šodien, taču pēdējā brīdī bez acīmredzama iemesla sēdi atcēla.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Janis

  Janis

  Nu nekad tie Jūrmalas mafiozi nebūs pierījušies ,tas maitu ērglis arvien valda jūrmalā ,laikam kādm baigi izdevīgs .
 • S

  S

  Tá ká liela teritorija no Júrmalas iztirgota citu valstu miljonáriem un tiem vajag mieru un klusumu, tad padevígá Júrmalas Dome meklé iespéjas, ká to panákt un pie viena papildinát savas finanses, iekaséjot to no savas valsts iedzívotájiem. Neesmu kúditájs, bet varbút arí citur vajadzétu tádu ieviest, péc jaunás reformas, kad lielákie centri bús tálák no tautas-pilsétás, uh, kas par 'ienákumiem'!Ja ZZS bús pie varas Rígá, baidos, ka Valainis var mácíties no biedra pa partijas líniju Truksna, sak, lai citi maksá par músu értíbám.Runájot par Júrmalu, nav redzams, ka káds rúpétos par vietéjo júrmalnieku dzives uzlabosjanu. Kur, diez, aiziet jau tagad iekasétá nauda?
 • juris

  juris

  Zel,kad vel nav tads cunami ,kurs to cucibu noskalotu ar visiem mesliem!
 • Nu re

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!