Jūras krastu Pāvilostā “apsēdušas” medūzas

1 komentārs
Jūras krastu Pāvilostā “apsēdušas” medūzas
Medūzas jūras krāstā Pāvilostā. (Aivars Ķesteris / f64)

Nedēļas nogalē jūras krastā Pāvilostā novērots liels daudzums izskalotu medūzu.

Izskalotās medūzas un citus skatus no Pāvilostas izdevies iemūžināt foto aģentūras “f64” fotogrāfam Aivaram Ķesterim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdzīgs skats septembra beigās pārsteidzis Liepājas iedzīvotājus, – tur Liepājas pludmalē bija vērojams Baltijas medūzu klājums.

Vēsturiski Baltijas jūrā dzīvo divas medūzu sugas: ausainā aurēlija (Aurelia aurita) un ziemeļu cianeja (Cyanea capillata). Tā kā Baltijas jūrā ir salīdzinoši neliela sāls koncentrācija, medūzas sasniedz krietni mazākus izmērus nekā, piemēram, okeānos. Ik pa laikam tās tiek izskalotas krastā, līdzīgi kā aļģes.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl