Jūrā pazudis vīrietis, kurš ar kajaku devās no Kolkas uz Roņu salu

10 komentāri
Jūrā pazudis vīrietis, kurš ar kajaku devās no Kolkas uz Roņu salu
VALSTS POLICIJA

Sestdien, 17.augustā, plkst.11.23 Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs (MRCC Rīga) saņēma informāciju, ka piektdien kāds vīrietis ar kajaku devies no Kolkas uz Roņu salu un pazudis, informē Nacionālie bruņotie spēki (NBS).

Kā mikroblogošanas vietnē “Twitter” vēsta NBA, sestdien plkst.17.07 meklēšanas darbi tika pārtraukti, cilvēks netika atrasts.

Pazudušā vīrieša meklēšana atsākta svētdien ar Gaisa spēku helikopteru “Mi-17”.

Vienlaikus NBS atgādina, ka savlaicīga ziņošana un personīgo glābšanas līdzekļu izmantošana palielina meklēšanas un glābšanas operācijas sekmīga iznākuma iespējamību. Ja noticis nelaimes gadījums jūrā, iedzīvotāji tiek aicināti zvanīt Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centram pa tālruni 115.

Pazudušā vīrieša meklēšanā iesaistīta arī Valsts policija.

Kā informē policija, bezvēsts pazudušais ir 1960. gadā dzimušais Aigis Auders, kurš  16. augustā ap plkst.8.00 ar jūras kajaku devies no Kolkas uz Roņa salu Igaunijā. Pēc plkst.11.00 ar viņu nav bijusi iespēja sazināties.

Vīrieša pazīmes: Bija ģērbies pelēki-melnas krāsas jakā, melnā glābšanas vestē, galvā melna vai smilšu krāsas naģene ar piešūtu garu malu. Kajaks – četrus metrus garš, zaļganpelēkā krāsā. Uz tā dažādu krāsu uzlīmes.

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka Aigis Auders bija plānojis doties ceļojumā no Kolkas uz Roņa salu, un tālāk uz Abruka salu un Sāremā salu.

Valsts policija aicina atsaukties ikvienu, kurš zina pazudušā vīrieša atrašanās vietu, vai arī atrod viņu vai aprakstam atbilstošu kajaku. Ar policiju iespējams sazināties, zvanot pa tālruņa numuru 63202700 vai 110!
10 komentāri