Jūlijā koncertos Latvijā būs dzirdama starptautiski atzītā akordeoniste Sidorova

Pievienot komentāru
Jūlijā koncertos Latvijā būs dzirdama starptautiski atzītā akordeoniste Sidorova
Akordeoniste Ksenija Sidorova piedalās "Jūrmalas festivālam" veltītā preses konferencē Dzintaru koncertzāles jaunajā restorānā "Maestro". (Ieva Lūka / LETA)

Vasara ir laiks, kad Latvijā, – lai mājās pakavētos – vismaz uz brīdi iegriežas pasauli iekarojušie tautieši. Tā tas ir arī ar pasaules slavu iemantojušo akordeonisti Kseniju Sidorovu. Viņa Latvijā patlaban gatavojas saviem jūlijā gaidāmajiem koncertiem Dzintaru koncertzālē.

Pēdējo reizi Latvijā akordeoniste Ksenija Sidorova bija tieši pirms pusgada – arī uz koncertu laiku. Uz pasaules koncertzāļu skatuvēm koncertējošiem māksliniekiem uzstāšanās Latvijā ir iemesls vismaz uz pāris dienām iegriezties dzimtenē.

Par akordeona princesi kronētā māksliniece Dzintaru koncertzālē būs dzirdama trīs koncertos jūlijā, Jūrmalas festivāla laikā. Ksenija ļoti gaida uzstāšanos kopā ar Maestro Raimondu Paulu – tā būs abu pirmā kopīgā saspēlēšanās.

Māksliniece uzstāsies kopā arī ar Spīķeru stīgu kvartetu – koncerts būs klasisks ar nelielu popmūzikas piesitienu. Skanēs arī divi pirmatskaņojumi.

Lasi vēl