Jūlijā koncertos Latvijā būs dzirdama starptautiski atzītā akordeoniste Sidorova

Komentāri

Vasara ir laiks, kad Latvijā, – lai mājās pakavētos – vismaz uz brīdi iegriežas pasauli iekarojušie tautieši. Tā tas ir arī ar pasaules slavu iemantojušo akordeonisti Kseniju Sidorovu. Viņa Latvijā patlaban gatavojas saviem jūlijā gaidāmajiem koncertiem Dzintaru koncertzālē.

Pēdējo reizi Latvijā akordeoniste Ksenija Sidorova bija tieši pirms pusgada – arī uz koncertu laiku. Uz pasaules koncertzāļu skatuvēm koncertējošiem māksliniekiem uzstāšanās Latvijā ir iemesls vismaz uz pāris dienām iegriezties dzimtenē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par akordeona princesi kronētā māksliniece Dzintaru koncertzālē būs dzirdama trīs koncertos jūlijā, Jūrmalas festivāla laikā. Ksenija ļoti gaida uzstāšanos kopā ar Maestro Raimondu Paulu – tā būs abu pirmā kopīgā saspēlēšanās.

Māksliniece uzstāsies kopā arī ar Spīķeru stīgu kvartetu – koncerts būs klasisks ar nelielu popmūzikas piesitienu. Skanēs arī divi pirmatskaņojumi.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl