Jūlijā koncertos Latvijā būs dzirdama starptautiski atzītā akordeoniste Sidorova

Komentāri

Vasara ir laiks, kad Latvijā, – lai mājās pakavētos – vismaz uz brīdi iegriežas pasauli iekarojušie tautieši. Tā tas ir arī ar pasaules slavu iemantojušo akordeonisti Kseniju Sidorovu. Viņa Latvijā patlaban gatavojas saviem jūlijā gaidāmajiem koncertiem Dzintaru koncertzālē.

Pēdējo reizi Latvijā akordeoniste Ksenija Sidorova bija tieši pirms pusgada – arī uz koncertu laiku. Uz pasaules koncertzāļu skatuvēm koncertējošiem māksliniekiem uzstāšanās Latvijā ir iemesls vismaz uz pāris dienām iegriezties dzimtenē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par akordeona princesi kronētā māksliniece Dzintaru koncertzālē būs dzirdama trīs koncertos jūlijā, Jūrmalas festivāla laikā. Ksenija ļoti gaida uzstāšanos kopā ar Maestro Raimondu Paulu – tā būs abu pirmā kopīgā saspēlēšanās.

Māksliniece uzstāsies kopā arī ar Spīķeru stīgu kvartetu – koncerts būs klasisks ar nelielu popmūzikas piesitienu. Skanēs arī divi pirmatskaņojumi.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl