Juglas ezerā ielaiž 25 tūkstošus mazu zandartēnu

Komentāri

Juglas ezeram ir nozīmīga loma zivju resursu saglabāšanā, tādēļ ceturtdien, 10. augustā, tur palaisti gandrīz 25 tūkstoši zandartēni. Šis projekts kopā izmaksājis nepilnus 5 tūkstošus eiro.

24,5 tūkstoši 3 mēnešus vecie zandartu mazuļu kopā sver nedaudz vairāk par kilogramu. No kopējām pasākuma izmaksām – 5 tūkst. eiro – trīs ceturtdaļas nodrošina Zivju fonda maciņš, pārējo – Rīgas dome.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas ūdenstilpēs zivju resursus papildina regulāri. Šodien kārta pienākusi Juglas ezeram. Tas var lepoties ar lielu iemītnieku daudzveidību – te mīt 29 sugu zivis, tostarp arī zandarti.

Pašlaik Juglas ezerā zivis drīkst tikai makšķerēt, jo no 2007. gada rūpnieciskās zvejas rīku izmantošana ezerā ir pārtraukta.

Juglas ezers ir caurtekošs un savienots ar vairākām ūdenstilpēm un ūdenstecēm, arī ar Daugavu un Rīgas jūras līci. Tā Juglas ezerā palaistās zivtiņas nodrošina arī to pavairošanos ar šo ezeru savienotajās ūdenstilpēs, kur rūpnieciskā zveja ir atļauta.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl