Juglā vietējiem iedzīvotājiem uzbrucis agresīvs gulbis

1 komentārs

Rīgā Juglas mikrorajonā agresīvs gulbis uzbrucis vairākiem vietējiem iedzīvotājiem.

Kad putns kļuvis pārāk agresīvs un, iedzīvotājiem mūkot jau bija jāmetas skriešus, palīgā tika saukti glābēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gulbis Juglā, Pāles ielas apkaimē, dienas vidū bija izkāpis no Juglas ezera ūdens un devies pastaigā, dusmīgi šņācot uz garāmgājējiem un izplešot spārnus. Saprotot, ka dzīvnieks kādam var uzbrukt, iedzīvotāji izsaukuši glābējus. Putns tika sagūstīts un atkal palaists vaļā pie ezera.

Ornitologi norāda, ka iedzīvotāji rīkojušies pareizi, saucot glābējus. Pašiem ķert gulbi, vai censties to aizdzīt var būt bīstami.

Latvijā ir bijuši gadījumi, kad gulbja uzbrukums cilvēkam beidzas letāli – 2010. gadā Sarkandaugavā pie Kundziņsalas tilta cīņā ar gulbi gājis bojā kāds vīrietis.

Skaties video!

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka līdz šim Julgas iedzīvotāji saskārušies arī ar klaiņojošām mežacūkām. Tiesa gan, par nopietniem incidentiem saskarsmē ar cilvēkiem pagaidām netiek ziņots. Tiesa gan, mežacūkas kļūst arvien nekaunīgas, izrušinot apstādījumus un kapavietas.

TOP komentāri

  • iecva
    0 0 0

    iecva

    Cilvēki paši vainigi,baro tos gulbjus,neviens viņiem to nelūdz darīt.pareiz dara gulbis,ka uzbruk krievulēniem!!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl