Teikā sprādziens daudzdzīvokļu mājā; ēkā atrasts spridzeklis

Komentāri

Trijos naktī Rīgā, Teikā – Palmu ielā, daudzstāvu dzīvojamajā namā noticis sprādziens, apstiprināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve.

Sprādzienā piecstāvu mājā ir cietis viens cilvēks. Šobrīd evakuēti ir visi mājā dzīvojošie cilvēki. Par to vai un kad cilvēki varēs atgriezties savā dzīvesvietā, lems policija. Tāpat ēku apskatīs Rīgas domes būvinženieri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Pēc sākotnējās informācijas dzīvoklī notikusi iedzeršana. Alkohola lietošanas laikā starp 45 gadus vecu dzīvokļa saimnieci un viesiem izcēlies strīds, kura laikā sieviete viesiem piedraudējusi ar mājas apstākļos izgatavotu granātu. Viens no viesiem sievieti neveiksmīgi atbruņojis un granāta uzsprāgusi viņa rokā,” portālu Skaties.lv informē Valsts policijas pārstāvji.

Zināms, ka Valsts policijas speciālo uzdevumu vienības Omega vīri ēkā atraduši vēl vienu spridzekli. Visdrīzāk, tā ir mājas apstākļos izgatavota granāta, ziņo policisti.

Degšana pēc sprādziena nesākās, un VUGD pēc tam veica ēkas apskati.

Skaties video:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl