1 komentārs

“Ir tipiska lieta, kur notiek tāda mānīšanās – piemēram, negrib joprojām izstrādāt ekspertīzes būvprojektiem, kas ir vistiešākā veidā saistīts ar drošību. To mēģina nomaskēt. Redzot šādas lietas diezgan lielā vairumā, ko mums nākas izķert un rakstīt būvprojektu atteikumus, ir jāsaka, – ar to izpratni ir tā, ka joprojām mēs esam tādos kā autiņos,” intervijā LNT ziņām sacīja Rīgas Būvvaldes vadītājs Ingus Vircavs.

Būvniecības nozares eksperti norāda, ka šo četru gadu laikā pieaugusi būvniecības projektos iesaistīto pušu izpratne par atbildību, taču joprojām ir daudz nepilnību. Piemēram, normatīvie akti tiek izmantoti formāli – minimālo prasību izpildei un nav arī skaidrs atbildību sadalījums.

Lai būvniecības procesu padarītu caurspīdīgāku, kā arī būvniecības un ekspluatācijas kontroli efektīvāku – Būvniecības valsts kontroles birojs cenšas ieviest Būvniecības informācijas sistēmu, kas uzraudzītu katru projektu no tā iesniegšanas brīža līdz nodošanai ekspluatācijā un arī pēc tam.

Skaties video – tur arī intervija ar Rīgas Būvvaldes vadītāju Vircavu!

TOP komentāri

 • MEEGINASHANA NOSMAKSEET :
  0 0 0

  MEEGINASHANA NOSMAKSEET :

  "šo četru gadu laikā pieaugusi būvniecības projektos iesaistīto pušu izpratne par atbildību"................... vai ne ...
  "“Ir tipiska lieta, kur notiek tāda mānīšanās – piemēram, negrib joprojām izstrādāt ekspertīzes būvprojektiem, kas ir vistiešākā veidā saistīts ar drošību. To mēģina nomaskēt."
  - KAS IR TAS ( tak jau 100p., ka ne jau tak TIE KONKRETIE ), kas pashi sataisijushi un pashi meegjina nomaskeet .............. gan jau, ka Riigas Ushaks, kas ............ liidziigi kaa Rosijlandes smuljuhakeri visus FIB un CIP, un Jauropas visaadus dienestus ar gjimiem pa visaadaam Silicon Valley-aam izvazaajushi ...LIELATLANDEI joprojam negrib "DATTJ" izstraadaat IZCILUS IZSTRADAJUMUS ....
  KRIEVULANDES HAKERI NELJAUJ MUUSMAAJAS GRIBLINIEKIEM IZSTRAADAAT .......TAK, NU, NEKO TAK !!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl