Jo tālāk, jo rudenīgāk! Vēja brāzmas Kurzemē sasniegs 22 metrus sekundē

Komentāri

Rudens šonedēļ sevi pieteiks aizvien pārliecinošāk – gaisa temperatūra vēl pozitīva, bet kļūst aizvien pieticīgāka, brāzmains ziemeļu puses vējš un turpmākās dienas arī lietus.

Trešdien debesis biežāk skaidrosies valsts ziemeļu novados, bet dienvidos un dienvidaustrumos lielākoties būs apmācies un vietām arī līs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizvien pūtīs dzestrs ziemeļaustrumu vējš līča rietumu piekrastē, sasniedzot ātrumu līdz 20-22 metru sekundē, un vēja brāzmas sāks nedaudz pierimt vakara pusē.

Gaisa temperatūra valsts austrumos būs +6…+9 grādi pēc Celsija, bet centrālajā un rietumu daļā +9..+11 grādi, taču vēja ietekmē gaiss šķitīs vēl dzestrāks.

Video

Laika ziņas

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl