JKP līderis vēl solās meklēt risinājumus, lai pasaules hokeja čempionātā Rīgā ielaistu skatītājus

2 komentāri
JKP līderis vēl solās meklēt risinājumus, lai pasaules hokeja čempionātā Rīgā ielaistu skatītājus
Attēlam ir ilustratīva nozīme. (ILZE ZVĒRA/F64)

Uz otrdienas, 17. maija, Ministru kabineta sēdi meklēsim risinājumus, lai vismaz daļa skatītāju varētu klātienē redzēt Rīgā gaidāmo pasaules hokeja čempionātu, 17. maijā pēc koalīcijas sanāksmes žurnālistiem pavēstīja Jaunās konservatīvās partijas (JKP) līderis, tieslietu ministrs Jānis Bordāns.

2021. gada pasaules čempionāts Rīgā sāksies jau šīs nedēļas izskaņā. Latvijas Hokeja federācija bija izteikusi vēlmi ļaut spēles vērot arī pāris tūkstošiem klātienes skatītāju, taču šāds piedāvājums līdz šim nav ticis atbalstīts, jo valstī joprojām vērojams augsts saslimstības ar Covid-19 līmenis.

JKP kontrolētā Izglītības un zinātnes ministrija ir piedāvājusi ļaut pasaules čempionāta hokeja spēles klātienē apmeklēt vakcinētām personām.

Šodien JKP līderis izteicās, ka būtu jārod risinājums, lai hokeja spēles klātienē redzētu vismaz daļa no to skatītāju skaita, kas citos apstākļos būtu kupli apmeklējuši šo sporta pasākumu.

Šo risinājumu varētu rast, rēķinoties ar Covid-19 un ievērojot nepieciešamos epidemioloģiskās drošības nosacījumiem, uzskata Bordāns.

2 komentāri