Jenny May testē pašapkalpošanās kases Maximā. Ko tu par tām domā?

9 komentāri

Lielveikalu tīkla Maxima ieviestās pašapkalpošanās kases mūsu pusē ir jaunums, un daudzi iedzīvotāji vēl nav pamanījuši tās. Taču tā ir iepirkšanās nākotne, tāpēc Bez Tabu komanda aicināja talkā dziedātāju Jenny May, lai izmēģinātu šāda veida “šopingu”.

Šāda iepirkšanās tomēr prasa zināmu piešaušanos, un pirmajā brīdī tik elementārā pašapkalpošanās kase ir grūtāk apgūstama, nekā šķiet sākumā. Vissarežģītāk klājas tieši ar sveramajiem produktiem, kur jāiziet cauri katalogam, lai atrastu īsto preci.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jenny May norāda, ka, iespējams, iedzīvotāji vēl nav gatavi šādam jaunievedumam. Tas, viņasprāt, izskaidro arī salīdzinoši nelielo interesi par pašapkalpošanās kasēm lielveikalā.

Skaties foto:

Skaties video:

TOP komentāri

 • Dzzinta.
  +2 +2 0

  Dzzinta.

  Man gan šīs kases patīk ļoti labprāt. Nav jāgaida rindā 20 min tikai dēļ dažiem sīkumiem. Pats esi sava laika noteicējs un nav jādusmojās uz jauno kasieri, kas ir lēna, jo vēl tikai mācās. Ieslēdz mazliet veselo saprātu, lasi un klausies un viss aiziet ļoti raiti. Mūsdienu Latvijā ir viena būtiska problēma mēs nemākam, negribam un necenšamies lasīt to kas rakstīts.
 • Martins
  +1 +1 0

  Martins

  UK šādas kases ir normāli, rindas vienādi garas, tur pašapkalpošanās kases izmantot ir normāli un ikdienišķi teju visiem. bet šajās var ātrāk visu izdarīt. tik žēl, ka tagad bieži vien šīs kases veikalos ir slēgtas un tāpat ir jāstāv garajās rindās.
 • Витолиня Линда Лоретта Лелде
  +1 +1 0

  Витолиня Линда Лоретта Лелде

  Latvija tas ir kautkas jauns bet irija izmantoju ikdiena Patiik :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl