2 komentāri

Vietās, kur sastopas divas lielas asfaltētas ielas, bet atslēgti visi luksofori, uzmanīgi jāskatās uz zīmēm. Diemžēl otrdienas vakarā kādam jaunam puisim “lidojums” cauri Jelgavai pie sava “BMW” stūres beidzās ar negaidītu apstāšanos. Un nevis pie stop zīmes, kā to paredz noteikumi, bet gan policijas busiņa sānos.

Jelgavā, Dobeles un Pulkveža Brieža ielas krustojumā, tikai dažas stikla lauskas zālienā un eļļas traips uz asfalta liecina par pagājušajā naktī notikušo smago avāriju, kurā iesaistīts vietējās pašvaldības policijas busiņš un kāds 25 gadus veca vīrieša stūrēts “BMW”.

Pie stop zīmes “BMW” šoferim dienas laikā nebūtu jāapstājas, jo satiksmi krustojumā regulē luksofori, taču naktī darbojas zīmes, jo luksoforos mirgo dzeltenais brīdinājuma signāls. Jāpiebilst, ka pēc sadursmes policijas busiņš uzmeta divus kūleņus un piezemējās uz riteņiem. Spēkratā bija divi policisti. Viens no viņiem cietis.

Abiem šoferiem arī veikta pārbaude, vai pie stūres sēdušies skaidrā prātā. Promiles ne vienam, ne otram autovadītājam nav konstatētas. Valsts policijā par negadījumu sākta izmeklēšana, un, ja mediķi policijas busiņa šoferim konstatēs maznozīmīgus miesas bojājumus, notikušais tiks vērtēts administratīvā kārtā, ja miesas bojājumi būs vidēji smagi vai smagi, tiks sākts kriminālprocess.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl