Jāzeponkulis un viņa suns tiek pie jaunām mājām

0 Komentāru
Jāzeponkulis un viņa suns tiek pie jaunām mājām
Foto: ackPeasePhotography /Flickr

Jāzeponkuls un viņa uzticamā suņu meitene Reksa ar suņu patversmes Ulubele, Rīgas amatniecības vidusskolas audzēkņu un Degpunktā skatītāju atbalstu ticis pie jaunas mājas.

Atgādināsim, ka Jāzeps un sunīte Reksa pirms diviem mēnešiem iekļuva pamatīgā ķezā. Jāzepu ar smagu sirdskaiti ielika slimnīcā, bet Reksa palika viena gaidām saimnieku mājās. Kamēr Jāzeps bija prom, suni mājas īpašnieks aizveda uz dziļiem laukiem, un pēc sirmgalvja iznākšanas no slimnīcas atteicās atdot. Turklāt Jāzeps palika arī bez mājām. Likteņa triecienu mīkstināt centās patversmes Ulubele pārstāvji un arī raidījuma Degpunktā skatītāji!

Sirmgalvja mājoklis sastāvēs no diviem siltinātiem kopā saliktiem konteineriem, un atradīsies Ulubeles teritorijā Līčos.

Ulubeles vadītāja Ilze ir gandarīta par paveikto, taču tajā pašā laikā viņa akcentē – vēl nepieciešams izdarīt gana daudz, lai šī māja būtu pa īstam apdzīvojama. Viņa ir apņēmības pilna to sagādāt.

Šajā labdarības akcijā vistiešākajā veidā palīdzīgu roku pielikuši Rīgas amatniecības vidusskolas audzēkņi. Viņi kopā ar pasniedzējiem dienu un nakti rāvušies, lai līdz salam Jāzeps tiktu jaunajās mājās.

Vairāk skaties video!

0 Komentāru