Jāzeponkulis un viņa suns tiek pie jaunām mājām

Komentāri

Jāzeponkuls un viņa uzticamā suņu meitene Reksa ar suņu patversmes Ulubele, Rīgas amatniecības vidusskolas audzēkņu un Degpunktā skatītāju atbalstu ticis pie jaunas mājas.

Atgādināsim, ka Jāzeps un sunīte Reksa pirms diviem mēnešiem iekļuva pamatīgā ķezā. Jāzepu ar smagu sirdskaiti ielika slimnīcā, bet Reksa palika viena gaidām saimnieku mājās. Kamēr Jāzeps bija prom, suni mājas īpašnieks aizveda uz dziļiem laukiem, un pēc sirmgalvja iznākšanas no slimnīcas atteicās atdot. Turklāt Jāzeps palika arī bez mājām. Likteņa triecienu mīkstināt centās patversmes Ulubele pārstāvji un arī raidījuma Degpunktā skatītāji!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sirmgalvja mājoklis sastāvēs no diviem siltinātiem kopā saliktiem konteineriem, un atradīsies Ulubeles teritorijā Līčos.

Ulubeles vadītāja Ilze ir gandarīta par paveikto, taču tajā pašā laikā viņa akcentē – vēl nepieciešams izdarīt gana daudz, lai šī māja būtu pa īstam apdzīvojama. Viņa ir apņēmības pilna to sagādāt.

Šajā labdarības akcijā vistiešākajā veidā palīdzīgu roku pielikuši Rīgas amatniecības vidusskolas audzēkņi. Viņi kopā ar pasniedzējiem dienu un nakti rāvušies, lai līdz salam Jāzeps tiktu jaunajās mājās.

Vairāk skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl