Jaunums! ANO paziņo, ka Latvijai nāksies uzņemt vairāk bēgļu nekā iepriekš plānoto 531

31 komentārs
Jaunums! ANO paziņo, ka Latvijai nāksies uzņemt vairāk bēgļu nekā iepriekš plānoto 531
AFP/LETA

Latvijai nāksies uzņemt krietni vairāk bēgļu nekā šobrīd plānotā 531 persona, to pirmajā televīzijas intervijā Latvijā ekskluzīvi LNT Ziņām atzīst ANO Bēgļu aģentūras reģionālās pārstāvniecības Ziemeļeiropā vadītāja Karolīna Lindholma Bilinga.

Kolēģis Uldis Āboliņš uzdeva arī neērtus jautājumus – par bēgļu pastrādātajiem noziegumiem Eiropā un cik tālu var sniegties eiropiešu tolerance pret svešo musulmaņu kultūru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

LNT Ziņās šovakar pulksten 20.00 skaties Apvienoto Nāciju Organizācijas atbildes par situācijas prognozēm Latvijā!

Foto: Mucenieku iedzīvotāji protestē pret bēgļiem

TOP komentāri

 • LoL
  +18 +18 0

  LoL

  Tikai ANO nav nekādas lemšanas pār suverēnu valstu imigrācijas politiku. Protams, ANO bļauj un kauc visu laiku, lai tik Eiropa ņem vēl un vēl, tikai neviens viņus īpaši galvā neņem. Arī mums nevajadzētu. Neviens mūs neko uzņemt piespiest nevar, tikai ja paši būsim gļēvi un atļausim visādiem bļauriem mūs dzīvot mācīt.
 • Un tālāk......
  +14 +14 0

  Un tālāk......

  Un Tālāk Kas Notiks? Būs Vēll 5x vairāk pa tiem 531 bēgļiem nekā tagad tā Merkele domā :Kas Tad viņi tādi ir Vienkārši Bēgļi/Imigranti vai velsparāvis kas viņi ir!!! Būtiski LATVIJA PIEDER LATVIEŠIEM NEVIS MERKELEI! JA REIZ MĒS ESAM BRĪVA VALSTS TAD TĀDA MĒS PALIKSIM! LAI TĀS STRAUJUMAS UN MERKELES IET GALĪGI TRĪS FERMAS UZ ATPAKAĻU
 • ilze
  +14 +14 0

  ilze

  bet tas viss jau bija gaidāms un tas ir tikai sākums.saka tā-iedod vellam pirkstiņu,paņems visu roku.Izskatās ka mēs Latvijas iedzivotāji esam nulles,jo galvenie un svarigākie tagad ir un būs babaji un tml.vnk mūs ne redz,ne dzird un atkārtošos-tas ir tikai sākums

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl