Komentāri
Jauns pavērsiens – par spīti telpu slēgšanai, Rīgas cirks turpinās savu darbību
Foto: F64

Par spīti telpu slēgšanai, Rīgas cirks darbu turpinās. Pēc Kultūras ministrijas ierosinājuma ir izveidota krīzes pārvarēšanas komisija, un šodien tā sāks pirmo sēdi.

Rīgas cirks darbosies kā juridiska organizācija, un tam būs jāmeklē veidi, kā panākt, lai skatītājiem arī turpmāk būtu iespēja apmeklēt cirka izrādes. Cirka vadībai būs jādomā par citiem programmu veidošanas principiem, gan piesaistot māksliniekus, gan organizējot viesizrādes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kultūras ministre piedāvā cirka kolektīvam apsvērt ideju kļūt par ceļojošo cirku. Tikmēr Rīgas cirka vadībai padomā ir liela apsildāma pagaidu telts, kāda savulaik bija uzslieta Minskā Baltkrievijas valsts cirka vajadzībām uz tā remonta laiku.

“Nevajadzētu pārvērst uzņēmumu Rīgas cirks par ceļojošu taborcirku. Tas nav valsts uzdevums, ticiet man. Valsts uzdevums ir piedāvāt to kvalitāti, kādu mēs esam līdz šim piedāvājuši. Nevis nolaisties uz to, ka mēs tagad katru dienu būsim citā pilsētā ar vienu mazu telti,” teic Lolita Lipinska, Rīgas cirka direktore.

Jau vēstīts, ka pēc Būvniecības valsts kontroles biroja atzinuma pagājušajā ceturtdienā drošības apsvērumu dēļ Rīgas cirka ēka tika slēgta. Cik maksās ēkas renovācija, kad tā sāksies un cik ilga būs, pagaidām nav skaidrs.

Lasi vēl