1 komentārs

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam lūgts izskatīt, vai, plānojot tramvaju līniju uz Skanstes rajonu jeb tā dēvēto “Kapu tramvaju”, nav notikusi kukuļdošana amatpersonai. Ar šādu iesniegumu KNAB vērsies satiksmes jomas eksperts Tālis Linkaits.

Viņš norāda, ka pētot tuvāk pamatojošos dokumentus, kāpēc vispār Rīgas domes vadība izvēlējusies veidot tramvaja līniju virzienā uz Skansti, nevis uz kādu daudz apdzīvotāku Rīgas mikrorajonu, piemēram, Purvciemu vai Ķengaragu, pamatojums izrādījies diezgan pašķidrs. Linkaits vēlas, lai KNAB noskaidro, vai aiz Skanstes projekta neslēpjas pašvaldības amatpersonu personiskās intereses un korupcija.

“Skatoties, kā interesēs visi šie lēmumi tiek pieņemti, secināju, ka ir ļoti šaura nekustamo īpašumu attīstītāju grupa. Kas attīsta konkrēto Skanstes pļavu un kuras interesēs pēdējo piecu vai septiņu gadu laikā tiek tērēti lieli publiski līdzekļi, gan pašvaldības, gan tagad arī valsts un Eiropas Savienības,” norāda Linkaits.

Viens no lielākajiem Skanstes rajona attīstītājiem ir uzņēmums “Merks”. Iepriekš medijos izskanēja ziņa, ka Rīgas pilsētas pašvaldības amatpersonas, tostarp vicemērs Andris Ameriks, par pazeminātu cenu esot ieguvušas īpašumā vai lietošanā dzīvokļus šīs būvfirmas uzceltajā ēku kompleksā “Viesturdārza nami”.

TOP komentāri

  • .
    0 0 0

    .

    Kas tas par analfabētisku virsrakstu? Jums par simbolu skaitu algu maksā?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl